COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Chalki - Heraklión je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Chalki - Heraklión

Trajekty z Chalki do Heraklión

Porovnajte a zarezervujte si trajekt Chalki Heraklión plávajúci z Dodekanézy do Kréta teraz s [--Website--], a buďte si istí, že na lístku ušetríte!

Použite nášho sprievodcu trajektom Chalki - Heraklión a zistíte všetko, čo potrebujete vedieť pre rezervácie trajektu do Kréta, vrátane lodných spoločností na linke [--PortFrom- -] - Heraklión, a tiež alternatívne možnosti pre Vašu cestu, ak je to možné.

Porovnajte si mnohé plavby a palubné poriadky linky Chalki - [--Porto--] online: vyberte miesto odchodu z "Vyhľadávač cien Chalki [--PortTo- -] a kliknite na" hľadať ".

Sprievodca prístavom Chalki

Chalki je grécky ostrov v súostroví Dodekanézy, ktorý leží v Egejskom mori. Je to najmenší obývaný ostrov v súostroví a nachádza sa asi 6 km západne od ostrova Rhodos. Ostrovu sa podarilo udržať si svoj prirodzený pôvab, pretože ešte nebol úplne rozvinutý do turistickej destinácie. Ostrov je so svojimi plážami a krásnou architektúrou ideálnym miestom pre tých návštevníkov, ktorí hľadajú pokoj a súkromie. Niekoľko pláží v Chalki je organizovaných a možno sa k nim dostať pešo alebo autobusom. Zvyšok pláží na ostrove je odľahlých.

Uprosted ostrova je opustená dedina so stredovekým hradom. Po útokoch pirátov v Egejskom mori sa obyvatelia dediny začali sťahovať do oblasti v okolí prístavu.

Konvenčné a vysokorýchlostné trajekty z ostrova sa plavia do prístavu Pireus a na ostatné Dodekanézske ostrovy. Cez iné prístavy je tiež možné dostať sa na Kykladské ostrovy a Krétu.