Cotai Water Jet
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Cotai Water Jet

Spoločnosť Cotai Water Jet ponúka prémiové vysokorýchlostné trajektové plavby spájajúce Hong Kong a Macao.

Cotai Water Jet poskytuje priame plavby medzi prístavmi Macao, Taipa, Hong Kong, Kowloon a Skypier (nachádzajúci sa priamo na medzinárodnom letisku v Honkongu) a zabezpečuje prevoz domácich a medzinárodných návštevníkov Macaa a Hong Kongu.

S priemerným počtom viac než 80 plavieb za deň, flotila 14 na mieru vyrobených katamaránov spoločnosti Cotai Water Jet pojme 400 cestujúcich a jej plavidlá sú schopné dosiahnuť rýchlosť až 42 uzlov.

Na palube je na výber z troch tried ubytovania, ktoré vám umožňujú si vybrať podľa vášho vkusu a finančných možností. Štandardná Cotai kajuta vám umožní oddychovať a vychutnať si cestu v pohodlnom prostredí. Na palube je tiež možné si zakúpiť občerstvenie a nápoje.

Prvá trieda Cotai sa nachádza na vyššej palube plavidla a naskytá sa z nej skvelý výhľad na scenériu zo sedadiel, ktoré sú usporiadané tak, že vytvárajú atmosféru salóna, čo je ideálne na obchodné stretnutia či oddych. Bezplatné občerstvenie, nápoje a prednostné vylodenie z trajektu sú zahrnuté v cene lístku.

VIP Cotai je súkromná kajuta pre tých, ktorí vyžadujú väčšie súkromie, luxus a bezkonkurenčné služby. VIP kajuta pojme až 8 pasažierov a sú v nej k dispozícii bezplatné jedlá a nápoje.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Cotai Water Jet, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Cotai Water Jet. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Cotai Water Jet s inými trajektovými operátormi.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.