Cotai Water Jet

Spoločnosť Cotai Water Jet ponúka prémiové vysokorýchlostné trajektové plavby spájajúce Hong Kong a Macao.

Cotai Water Jet poskytuje priame plavby medzi prístavmi Macao, Taipa, Hong Kong, Kowloon a Skypier (nachádzajúci sa priamo na medzinárodnom letisku v Honkongu) a zabezpečuje prevoz domácich a medzinárodných návštevníkov Macaa a Hong Kongu.

S priemerným počtom viac než 80 plavieb za deň, flotila 14 na mieru vyrobených katamaránov spoločnosti Cotai Water Jet pojme 400 cestujúcich a jej plavidlá sú schopné dosiahnuť rýchlosť až 42 uzlov.

Na palube je na výber z troch tried ubytovania, ktoré vám umožňujú si vybrať podľa vášho vkusu a finančných možností. Štandardná Cotai kajuta vám umožní oddychovať a vychutnať si cestu v pohodlnom prostredí. Na palube je tiež možné si zakúpiť občerstvenie a nápoje.

Prvá trieda Cotai sa nachádza na vyššej palube plavidla a naskytá sa z nej skvelý výhľad na scenériu zo sedadiel, ktoré sú usporiadané tak, že vytvárajú atmosféru salóna, čo je ideálne na obchodné stretnutia či oddych. Bezplatné občerstvenie, nápoje a prednostné vylodenie z trajektu sú zahrnuté v cene lístku.

VIP Cotai je súkromná kajuta pre tých, ktorí vyžadujú väčšie súkromie, luxus a bezkonkurenčné služby. VIP kajuta pojme až 8 pasažierov a sú v nej k dispozícii bezplatné jedlá a nápoje.

Zobraziť viac Zobraziť menej