Donoussa
Aegiali
Trajekty do Kykladské ostrovy
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Donoussa do Aegiali

Trajektová trasa Donoussa Aegiali spája Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Blue Star Ferries sa plaví 4 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 45 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Small Cyclades Lines sa plavia 3 krát za týždeň, plavba trvá od 1 hodina 15 minút.

Celkovo je tu 7 plavieb týždeň na trase z Donoussa Aegiali medzi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Donoussa do Aegiali?

Čas prepravy trajektom z Donoussa do Aegiali je približne 1h. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Donoussa do Aegiali?

Cena trajektu z Donoussa do Aegiali sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Donoussa do Aegiali je 14 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Donoussa a Aegiali?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Donoussa do Aegiali. Toto je
  • Blue Star Ferries
  • Small Cyclades Lines

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Donoussa do Aegiali?

Rezervujte si trajekty z Donoussa do Aegiali prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Aká je vzdialenosť z Donoussa do Aegiali?

Vzdialenosť medzi Donoussa a Aegiali je približne 15 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Donoussa

Donoussa je grécky ostrov v súostroví Kyklady asi 16 km východne od ostrova Naxos a 25 km severne od Amorgosu. Donoussa je pomerne malý ostrov, ktorého rozloha je iba okolo 14 km štvorcových, s najvyšším bodom vo výške 385 m nad morom. Vďaka tomu, že ostrov je tak malý, zostáva stále takmer nedoknutý, len s pár turistickými zariadeniami a množstvom súkromia. Hlavné mesto ostrova má rovnaký názov ako ostrov.

Mnoho turistov na ostrove trávi hodiny plávaním v teplej, krištáľovo čistej vode. Pláže sú väčšinou v blízkej vzdialenosti a ponúkajú všetok pokoj, ktorý na dovolenke potrebujete. Ostrov je tiež ideálny pre pešiu turistiku.

Ostrov Donoussa je prístupný trajektom z prístavu Pireus alebo miestnou loďou z Naxosu a Amorgosu. Malý trajekt Skopelitis Express premáva medzi ostrovmi Naxos, Iraklia, Schinoussa, Koufonissi, Donoussa a Amorgos tri až päť dní v týždni počas letných mesiacov.


Sprievodca prístavom Aegiali

Grécky ostrova Amorgos patrí do skupiny Kykladských ostrovov. Nachádza sa tu množstvo populárnych turistických atrakciíí, ako napríklad kláštor Panagia Hozoviotissa, severovýchodne od mesta Chora. Kláštor, ktorý stojí na okraji útesu, bol postavený na začiatku druhého tisícročia s cieľom ochrániť náboženskú ikonu z roku 812 pred nepriateľmi. Tento náboženský symbol je prístupný pre verejnosť vo vnútri kláštora.

No ostrove je veľa starovekých pozostatkov, vrátane starobylých veží, starých hrobov, kamenných nástrojov, váz a hradných múrov, ktoré obklopujú mesto Arkasini.

Ostrov má dva prístavy. Jeden z nich, ten hlavný, je v meste Katapola. Druhý je v meste Aegiali, v blízkosti kempingového areálu, a preto je veľmi obľúbený najmä u mladých ľudí.
Z prístavov plávajú trajekty do prístavu Pireus na gréckej pevnine, s časom plavby okolo 7 hodín a 30 minút. Amorgos je tiež prepojený s ostrovmi Kréta, Naxos, Paros, Koufonissi, Schinoussa, Donoussa a Astypalea.


Donoussa až Aegiali Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 20/05/2024 a 26. 5. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Blue Star Ferries 01:15 02:00 45 minút St, Pi
Blue Star Ferries 02:25 03:10 45 minút Sat
Small Cyclades Lines 17:50 19:05 1 hodina 15 minút Út, Čt, Sun

Onboard the ferries

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.