Ferry Isla De Lobos
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Ferry Isla De Lobos

Ferry Isla de Lobos je osobná dopravná spoločnosť na Kanárskych ostrovoch, ktorá poskytuje trajekty z Corralejo do prírodného parku Isla de Lobos od roku 1970. Tento trajekt z ostrova Fuerteventura trvá približne 20 minút a odchádza z prístaviska Corralejo až trikrát denne.

Tento prevádzkovateľ má 2 plavidlá s názvom Isla de Lobos a Vision Submarina. Loď Isla de Lobos dokáže prepraviť veľký počet cestujúcich počas jednej cesty a ponúka rýchle a spoľahlivé služby. Vision Submarina je trajekt s preskleným dnom, ktorým sa cestujúci môžu previezť na ostrov Isla de Lobos a zároveň si na palube vychutnať výhľad pod vodu. Obe plavidlá obsluhujú posádky s dlhoročnými skúsenosťami v námornej doprave.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Ferry Isla De Lobos, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Ferry Isla De Lobos na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Ferry Isla De Lobos s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.