COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Corralejo - Lobos je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Fuerteventura do ostrov Lobos.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Corralejo - Lobos

    • 5 Sailings Daily 15 min
    • Get price
    • 3 Sailings Daily 15 min
    • Get price

Trajekty z Corralejo do Lobos

Trajektová trasa Corralejo Lobos spája Fuerteventura s ostrov Lobos a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Naviera Nortour sa plaví 5 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Ferry Isla De Lobos sa plavia 3 krát za deň, plavba trvá od 15 minút.

Celkovo je tu 56 plavieb týždeň na trase z Corralejo Lobos medzi Fuerteventura a ostrov Lobos. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Corralejo

Corralejo je mesto nachádzajúce sa v severnej časti ostrova Fuerteventura, s výhľadom na malý ostrovček Lobos. Toto prímorské letovisko má veľkosť okolo 3 km štvorcových, čo z neho robí celkom veľký rezort. Napriek tomu sa mestečku podarilo zachovať si svoj pôvab rybárskej dediny. V centre mesta je promenáda pozdĺž nábrežia, ktorá je lemovaná barmi, kaviarňami a reštauráciami.

Väčšina návštevníkov mesta mieri na pláže a majú si z čoho vyberať - k dispozícii majú približne 11 km pláží, ktoré začínajú hneď za mestom. Voda je krištáľovo čistá s hlbokým odtieňom modrej.

V prístave je možné vybrať si z množstva výletných plavieb, v ponuke je napríklad plavba na lodi so skleneným dnom, rybolov na otvorenom mori alebo jazda na vodných skútroch. Trajekty z prístavu smerujú na Lanzarote. Prístav má dve pokladne a kaviareň.