Fishguard
Rosslare
Trajekty do Írsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Fishguard do Rosslare

Linka Fishguard Rosslare spája Wales s Írsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Stena Line. Plavba sa uskutočňuje 14 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 3 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Fishguard Rosslare sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Alternatívy trajektov z Fishguard do Rosslare

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Wales do Írsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Fishguard do Rosslare?

Čas prepravy trajektom z Fishguard do Rosslare je približne 3h 30m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Fishguard do Rosslare?

Cena trajektu z Fishguard do Rosslare sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Fishguard do Rosslare je 444 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Fishguard a Rosslare?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Fishguard do Rosslare a toto je
  • Stena Line

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Fishguard do Rosslare?

Rezervujte si trajekty z Fishguard do Rosslare prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Fishguard do Rosslare?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Fishguard do Rosslare s
  • Stena Line

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Fishguard do Rosslare?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Fishguard do Rosslare s
  • Stena Line

Môžete vziať na trajekt z Fishguard do Rosslare domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Stena Line

Aká je vzdialenosť z Fishguard do Rosslare?

Vzdialenosť medzi Fishguard a Rosslare je približne 82 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Fishguard

Fishguard je pobrežné mesto v Pembrokeshire, v juhozápadnej časti Walesu. Je rozdelené do dvoch častí: hlavné mesto Fishguard a Dolný Fishguard (alebo ako ho miestny nazývajú "Nižšie mesto"). Mesto sa rozprestiera až k ústiu rieky Gwaun, kde sa nachádza rybárska flotila a krátka hrádza. V hlavnom meste nájdu návštevníci farský kostol a typické uličky s obchodmi, kaviarňami a pubmi.

Oblasť v okolí mesta je obľúbená medzi milovníkmi prírody, pretože je bohatá na flóru a faunu. Je tu množstvo divokých kvetín a morských cicavcov, vrátane šedých tuleňov, dokonce tu nájdete i sviňuchy a delfíni. Je tu tiež možné pozorovať miestne vtáctvo. Napríklad druh Kalužiak červenonohý (lat. Tringa totanus) sa pravidelne kŕmi v prístave v Dolnom Fishguarde. Dá sa tu tiež vidieť druh Pŕhľaviar čiernohlavý (lat. Saxicola rubicola).

Fishguard je jedným z dvoch prístavov v oblasti Pembrokeshire, ktoré zabezpečujú trajektovú prepravu do Írska. Prístav sa nachádza v Goodwicku, iba 1,5 km od centra mesta Fishguard. V trajektovom termináli prístavu operuje spoločnosť Stena Line a nájdete tu kaviareň, ktorá ponúka teplé a studené nápoje a iné občerstvenie, bar Cuppacabana a rôzne predajné automaty.


Sprievodca prístavom Rosslare

Mesto Rosslare sa nachádza v Írsku v grófstve Wexford a už viac ako 100 rokov je obľúbeným letoviskom turistov. Rosslare Strand, ako znie celé meno tohto mesta, a ktoré ho odlišuje od neďalekého prístavu Rosslare Harbour, sa pýši skutočnosťou, že je jedným z najslnečnejších miest Írska a záznamy dokazujú, že mesto si ročne užíva v priemere o 300 hodín viac slnečného svitu ako zvyšok Írska. Dlhá piesočnatá pláž v meste získala štatút Modrej vlajky a aj preto je obľúbená medzi plavcami a rodinami. V blízkosti mesta sa nachádzajú aj dobré golfové ihriská.

Medzi zariadenia v prístave patrí reštaurácia, bar na pobreží, čakáreň, detský kútik, obchody, požičovňa áut, prebaľovací kútik, zmenáreň a kancelária ministerstva poľnohospodárstva. Trajektové služby z Rosslare plávajú do prístavov Pembroke (4 hodiny), Fishguard (3 hodiny a 30 minút), ako aj Cherbourg a Roscoff vo Francúzsku.


Fishguard až Rosslare Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 27/05/2024 a 2. 6. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Stena Line 01:30 05:30 4 hodín Každý deň
Stena Line 14:00 17:30 3 hodín 30 minút Každý deň

Onboard the ferries

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.