COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Stena Line

Stena Line je jednou z najväčších lodných spoločností na svete a ponúka celý rad častých a rýchlych plavieb po celej Veľkej Británii, Írsku, Holandsku, Francúzsku, Škandinávii a v Baltskom mori.

Medzinárodná spoločnosť Stena Line so sídlom vo švédskom meste Göteborg, bola založená v roku 1962, a v súčasnosti má viac než 5 000 zamestnancov a ponúka početné plavby trajektmi a obrovskú sieť trás, na ktorej prepraví každoročne viac ako 7 miliónov ľudí, 1,5 milióna áut a 2 milióny nákladných áut. Umožňuje jej to najrozsiahlejšia sieť trás v Európe, do ktorej patria niektoré z najpopulárnejších plavieb na svete. Napriek veľkosti spoločnosť Stena Line stále vlastní rodina Olssonovcov, pôvodných zakladateľov

Stena Line neustále rozširuje svoju sieť tým, že získava alebo zriaďuje nové trasy a momentálne žiadny iný trajektový operátor neponúka viac možností plavieb. Nedávno spoločnosť Stena Line získala trasy Celtic Link Ferries medzi Írskom a Francúzskom, čím si do svojho už aj tak rozsiahleho zoznamu pridala ďalšiu destináciu.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Stena Line, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Stena Line. Ak je to možné, taktiež porovnáme Stena Line s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Stena Line