Stena Line
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Stena Line

Stena Line je jednou z najväčších lodných spoločností na svete a ponúka celý rad častých a rýchlych plavieb po celej Veľkej Británii, Írsku, Holandsku, Francúzsku, Škandinávii a v Baltskom mori.

Medzinárodná spoločnosť Stena Line so sídlom vo švédskom meste Göteborg, bola založená v roku 1962, a v súčasnosti má viac než 5 000 zamestnancov a ponúka početné plavby trajektmi a obrovskú sieť trás, na ktorej prepraví každoročne viac ako 7 miliónov ľudí, 1,5 milióna áut a 2 milióny nákladných áut. Umožňuje jej to najrozsiahlejšia sieť trás v Európe, do ktorej patria niektoré z najpopulárnejších plavieb na svete. Napriek veľkosti spoločnosť Stena Line stále vlastní rodina Olssonovcov, pôvodných zakladateľov

Stena Line neustále rozširuje svoju sieť tým, že získava alebo zriaďuje nové trasy a momentálne žiadny iný trajektový operátor neponúka viac možností plavieb. Nedávno spoločnosť Stena Line získala trasy Celtic Link Ferries medzi Írskom a Francúzskom, čím si do svojho už aj tak rozsiahleho zoznamu pridala ďalšiu destináciu.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Stena Line, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Stena Line. Ak je to možné, taktiež porovnáme Stena Line s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Stena Line

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.