Trajekty z Fort Lauderdale do Freeport

Linka Fort Lauderdale Freeport spája Spojené štáty americké s ostrov Grand Bahama. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Balearia Caribbean. Plavba sa uskutočňuje 4 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 2 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Fort Lauderdale Freeport sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Fort Lauderdale - Freeport

  • Balearia Caribbean
    • 4 plavby týždenne 2 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Fort Lauderdale Freeport

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zaplatené našimi zákazníkmi na tejto trase. Ceny sú za osobu.

Sprievodca prístavom Fort Lauderdale

Fort Lauderdale je mesto nachádzajúce sa v štáte Florida, v Spojených štátoch. Leží na pobreží Atlantického oceánu, približne 40 km severne od Miami. S priemernou teplotou 25°C počas celého roka a asi 3000 hodinami slnečného svetla je veľmi obľúbenou turistickou destináciou. Mesto získalo svoje meno vďaka množstvu pevností (ang. fort) postavených Spojenými štátmi počas druhej seminolskej vojny v prvej polovici 19. storočia. Turisti, ktorí sa zaujímajú o umenie, by si mali urobiť výlet do Riverwalk Arts & Entertainment District. Táto oblasť sa tiahne pozdĺž bulváru Las Olas, od východu na západ, od pláže až do centra mesta Fort Lauderdale. Okrem umenia a zábavy v meste nájdete aj Fort Lauderdale Swap Shop, veľký blší trh, ktorý sa koná v najväčšom drive-in kine na svete (13 obrazoviek). Na pláži sa nachádza medzinárodná plavecká sieň slávy, ktorá ponúka veľký bazénový komplex a múzeum, divadlo, výskumnú knižnicu.

Trajekty premávajú na trase Fort Lauderdale - Freeport (Grand Bahama Island). Táto 120 km plavba trvá približne 2 a pol hodiny.