COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Fort Lauderdale - Freeport je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Spojené štáty americké do ostrov Grand Bahama.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Fort Lauderdale - Freeport

    • 3 Sailings Weekly 3 hr
    • Get price

Trajekty z Fort Lauderdale do Freeport

Linka Fort Lauderdale Freeport spája Spojené štáty americké s ostrov Grand Bahama. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Balearia Caribbean. Plavba sa uskutočňuje 3 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 3 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Fort Lauderdale Freeport sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Fort Lauderdale

Fort Lauderdale je mesto nachádzajúce sa v štáte Florida, v Spojených štátoch. Leží na pobreží Atlantického oceánu, približne 40 km severne od Miami. S priemernou teplotou 25°C počas celého roka a asi 3000 hodinami slnečného svetla je veľmi obľúbenou turistickou destináciou. Mesto získalo svoje meno vďaka množstvu pevností (ang. fort) postavených Spojenými štátmi počas druhej seminolskej vojny v prvej polovici 19. storočia. Turisti, ktorí sa zaujímajú o umenie, by si mali urobiť výlet do Riverwalk Arts & Entertainment District. Táto oblasť sa tiahne pozdĺž bulváru Las Olas, od východu na západ, od pláže až do centra mesta Fort Lauderdale. Okrem umenia a zábavy v meste nájdete aj Fort Lauderdale Swap Shop, veľký blší trh, ktorý sa koná v najväčšom drive-in kine na svete (13 obrazoviek). Na pláži sa nachádza medzinárodná plavecká sieň slávy, ktorá ponúka veľký bazénový komplex a múzeum, divadlo, výskumnú knižnicu.

Trajekty premávajú na trase Fort Lauderdale - Freeport (Grand Bahama Island). Táto 120 km plavba trvá približne 2 a pol hodiny.