COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Balearia Caribbean

Balearia Caribbean, pôvodne známa pod názvom Bahamas Express, poskytuje rýchlu trajektovú prepravu medzi prístavom Fort Lauderdale na Floride a ostrovom Grand Bahama na Bahamách.

Spoločnosť, ktorú vlastní španielska skupina Baleària, sa špecializuje na vysokorýchlostné trajekty po celom svete, a v roku 2011 začala prevádzkovať plavby medzi Spojenými štátmi a Bahamami a prevzala spoločnosť Bahamas Express. Odchod je z terminálu 1 prístavu Port Everglades vo Fort Lauderdale a príchod do prístavu Freeport na ostrove Grand Bahama a plavby týmto trajektom Balearia Caribbean trvá približne tri a pol hodiny.

Vysokorýchlostný trajekt Jaume I pláva na tejto trase dlhej približne 122 km rýchlosťou až 32 uzlov: trasa je mimoriadne obľúbená medzi dennými výletníkmi a tými, ktorí majú záujem o prenocovanie na krásnych ostrovoch na Bahamách. Plavidlo má dĺžku 78 metrov a naraz prevezie viac ako 600 pasažierov 130 vozidiel, a na výber je zo sedadiel kategórie Economy a Premium. Medzi zábavu na palube trajektu Jaume I patrí široký výber filmov a dokumentov, obchod so suvenírmi a kancelária s ponukou exkurzií.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Balearia Caribbean, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Balearia Caribbean. Ak je to možné, taktiež porovnáme Balearia Caribbean s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Balearia Caribbean