Balearia Caribbean
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Balearia Caribbean

Balearia Caribbean, pôvodne známa pod názvom Bahamas Express, poskytuje rýchlu trajektovú prepravu medzi prístavom Fort Lauderdale na Floride a ostrovom Grand Bahama na Bahamách.

Spoločnosť, ktorú vlastní španielska skupina Baleària, sa špecializuje na vysokorýchlostné trajekty po celom svete, a v roku 2011 začala prevádzkovať plavby medzi Spojenými štátmi a Bahamami a prevzala spoločnosť Bahamas Express. Odchod je z terminálu 1 prístavu Port Everglades vo Fort Lauderdale a príchod do prístavu Freeport na ostrove Grand Bahama a plavby týmto trajektom Balearia Caribbean trvá približne tri a pol hodiny.

Vysokorýchlostný trajekt Jaume I pláva na tejto trase dlhej približne 122 km rýchlosťou až 32 uzlov: trasa je mimoriadne obľúbená medzi dennými výletníkmi a tými, ktorí majú záujem o prenocovanie na krásnych ostrovoch na Bahamách. Plavidlo má dĺžku 78 metrov a naraz prevezie viac ako 600 pasažierov 130 vozidiel, a na výber je zo sedadiel kategórie Economy a Premium. Medzi zábavu na palube trajektu Jaume I patrí široký výber filmov a dokumentov, obchod so suvenírmi a kancelária s ponukou exkurzií.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Balearia Caribbean, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Balearia Caribbean. Ak je to možné, taktiež porovnáme Balearia Caribbean s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.