COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Freeport - Fort Lauderdale je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z ostrov Grand Bahama do Spojené štáty americké.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Freeport - Fort Lauderdale

    • 5 plavby týždenne 2 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Trajekty z Freeport do Fort Lauderdale

Linka Freeport Fort Lauderdale spája ostrov Grand Bahama s Spojené štáty americké. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Balearia Caribbean. Plavba sa uskutočňuje 5 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 2 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Freeport Fort Lauderdale sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Freeport

Freeport je hlavné mesto Grand Bahamas, čo je jeden z ostrovov súostrovia Bahamy, pričom Freeport je druhé najľudnatejšie mesto celého súostrovia. Leží na hlavných lodných trasách východ/západ - sever/juh a je asi len 100 km vzdialené od pobrežia Palm Beach na Floride. Obľúbenou turistickou atrakciou v meste je oblast Lucaya, kde sa nachádza trhovisko, a to aj v dôsledku škôd spôsobených hurikánom v iných častiach mesta. Je tu vela obchodov a reštaurácií s tématikami z celého sveta. U turistov je tiež veľmi obľúbený medzinárodný bazár. Nájdete tu obchodíky so suvenírmi a malý trh. Popularita tohto miesta sa ale v posledných rokoch znížila, pretože veľa obchodov sa presunulo na trhovisko Port Lucaya, ktoré si ale nemožno zamieňať so skutočným prístavom Port Lucaya, kde kotvia lode. Vo Freeporte nájdete všetko - od obchodov a pláží po reštaurácie, kasína a dve hlavné golfové ihriská.

Lucayan Harbour je 10 minút jazdy z Freeportu. Z móla je možné si zobrať taxík, ale môže Vám byť účtovaný paušálny poplatok. Sú tu tiež vozidlá určené na prepravu tých cestujúcich, ktorí prichádzajú do mesta trajektom. Taktiež sa tu dajú prenajať automobily a motocykle.