COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Granville - Jersey je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Francúzsko do Jersey.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Granville - Jersey

    • 1 Sailing Weekly 1 hour 15 min
    • Get price

Trajekty z Granville do Jersey

Linka Granville Jersey spája Francúzsko s Jersey. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Manche Iles Express. Plavba sa uskutočňuje 1 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 1 hodina 15 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Granville Jersey sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Granville

Granville je prístavné mestečko na polostrove Cotentin, na severozápade Francúzska, ktoré leží na pobreží Lamanšského prielivu a v ústí rieky Bosq a Pointe du Roc. Postavený na údolnej nivy od mora je menšie mesto. Centrum mesta je obklopené hradbami z 15. storočia. Románsky/ranogotický kostol Notre Dame du Cap Liho, ktorý bol budovaný v rokoch 1441 - 1796 krásny výhľad na mesto. Kostol má impozantnú štruktúru a aj to je možno jeden z dôvodov, prečo sa mestu podarilo udržať si svoje silné vojenské a náboženské väzby z minulosti. Aj v obci pre návštevníkov, aby si ich Musee Christian Dior, ktorý sa nachádza v módny návrhár detskom domove, Vila Les Rhumbs, ako aj mestského múzea, ktorá obsahuje dokumenty umožňujúce návštevníkom dozvedieť sa o histórii mesta v priebehu storočí. Granville ponúka celý rad aktivít pre návštevníkov - od lovu po kasíno. Existuje tiež veľa nábreží reštaurácií s výbornou miestne produkty vrátane čerstvých morských plodov.

Z Granville je možné si zobrať trajekt na ostrov Jersey (Normanské ostrovy). Čas plavby je cca 1 hodina a 20 minút.