COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Manche Iles Express

Manche Iles Express prevádzkuje trajektovú prepravu medzi Normanskými ostrovmi a oblasťou Normandie vo Francúzsku, rovnako ako aj medzi Normanskými ostrovmi navzájom.

Spoločnosť Manche Iles Express v spolupráci s Conseil Général de la Manche začala poskytovať trajektovú dopravu medzi regiónom Manche v Normandii a Normanskými ostrovmi v roku 2005. Služby sú poskytované prostredníctvom dvoch vysokorýchlostných katamaránov – Marin-Marie a Victor Hugo.

Trajekty plávajú z francúzskych prístavov Granville, Diélette a Carteret a smerujú na britské Normanské ostrovy Jersey, Guernsey, Sark a Alderney a niektoré plavby netrvajú dlhšie ako 55 minút.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Manche Iles Express, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Manche Iles Express. Ak je to možné, taktiež porovnáme Manche Iles Express s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Manche Iles Express

Alternatívne spoločnosti a trasy