Manche Iles Express
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Manche Iles Express

Manche Iles Express prevádzkuje trajektovú prepravu medzi Normanskými ostrovmi a oblasťou Normandie vo Francúzsku, rovnako ako aj medzi Normanskými ostrovmi navzájom.

Spoločnosť Manche Iles Express v spolupráci s Conseil Général de la Manche začala poskytovať trajektovú dopravu medzi regiónom Manche v Normandii a Normanskými ostrovmi v roku 2005. Služby sú poskytované prostredníctvom dvoch vysokorýchlostných katamaránov – Marin-Marie a Victor Hugo.

Trajekty plávajú z francúzskych prístavov Granville, Diélette a Carteret a smerujú na britské Normanské ostrovy Jersey, Guernsey, Sark a Alderney a niektoré plavby netrvajú dlhšie ako 55 minút.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Manche Iles Express, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Manche Iles Express. Ak je to možné, taktiež porovnáme Manche Iles Express s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Manche Iles Express routes and ports

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.