COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Guernsey - St Malo je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Guernsey do St Malo

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Guernsey do Francúzsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Guernsey - St Malo

    • 2 Sailings Weekly 1 hour 55 min
    • Get price

Trajekty z Guernsey do St Malo

Linka Guernsey St Malo spája Guernsey s Francúzsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Condor Ferries. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 1 hodina 55 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Guernsey St Malo sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Guernsey

Guernsey je jedným z Normanských ostrovov v kanáli La Manche, ktorý má v rámci Veľkej Británie postavenie korunnej dependencie. Leží asi 50 km západne od pobrežia Normandie (Francúzsko) a 120 km južne od Weymouthu (Anglicko). Ostrov má miernejšie podnebie než väčšina ostatných miest vo Veľkej Británii, čo obyvatelia ostrova patrične využívajú a trávia veľa času vonku. Nájdete tu krásne pláže či kľukaté cestičky v horách a na útesoch. Počas letných mesiacov, je tu dokonca možné večerať "pod holým nebom". Hlavné mesto ostrova, St Peter Port, sa vyznačuje nádhernými dláždenými uličkami a krásnym prístavom.

Veľkolepé pobrežia a vidiek ostrova poskytujú turistom veľa možností na aktivity vo voľnej prírode, ako je napríklad "coasteering", horolezectvo, cyklistika, potápanie, jazda na kajaku, surfovanie, windsurfing a plachtenie.

V St Peter Port je prístav len 10 minút chôdze od centra mesta, odkiaľ sa trajekty plavia na ostatné Normanské ostrovy, do Francúzska a Veľkej Británie. V prístave sú k dispozícii obchody a reštaurácie.