Trajekty z Huelva do Las Palmas

Trajektová trasa Huelva Las Palmas spája Španielsko s Gran Canaria a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Fred Olsen Express sa plaví 2 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 32 hodín 31 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti FRS VI sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 34 hod 15 min.

Celkovo je tu 3 plavieb týždeň na trase z Huelva Las Palmas medzi Španielsko a Gran Canaria. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Huelva - Las Palmas

  • Fred Olsen Express
    • 2 plavby týždenne 32 hod 31 min
    • Zistiť cenu
  • FRS VI
    • 1 plavba týždenne 34 hod 15 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Huelva Las Palmas

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Huelva Las Palmas je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Huelva

Huelva je hlavným mestom provincie Huelva v autonómnej oblasti Andalúzia v juhozápadnej časti Španielska. Toto prístavné mesto leží v Cádizskom zálive, kam ústia rieky Odiel a River Tinto. História mesta siaha až do roku 3000 pred naším letopočtom. Bolo tu nájdené množstvo rímskych artefaktov a kedysi sa tu nachádzala aj rímska mincovňa.

Návštevníci mesta majú možnosť prezrieť si miesta, ktoré majú súvislosť s Krištofom Kolombom - Moguer, Palos de la Frontera a kláštor La Rábida. V časti mesta zvanej "Contado" sú zase krásne stavby barokovej architektúry. Jedným z vrcholov mesta v kultúrnom kalendári je púť El Rocio, ktorá bola vyhlásená za miesto medzinárodného turistického záujmu.

Trajektový terminál sa nachádza vo vonkajšej časti prístavu a je prístupný bezplatnými autobusovými transfermi, ktoré prevážajú cestujúcich z prístavu do centra mesta Huelva a naopak.