Trajekty z Huelva do Las Palmas

Linka Huelva Las Palmas spája Španielsko s Gran Canaria. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Fred Olsen Express. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 36 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Huelva Las Palmas sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Huelva - Las Palmas

Priemerné ceny pre Huelva Las Palmas

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Huelva Las Palmas je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Huelva

Huelva je hlavným mestom provincie Huelva v autonómnej oblasti Andalúzia v juhozápadnej časti Španielska. Toto prístavné mesto leží v Cádizskom zálive, kam ústia rieky Odiel a River Tinto. História mesta siaha až do roku 3000 pred naším letopočtom. Bolo tu nájdené množstvo rímskych artefaktov a kedysi sa tu nachádzala aj rímska mincovňa.

Návštevníci mesta majú možnosť prezrieť si miesta, ktoré majú súvislosť s Krištofom Kolombom - Moguer, Palos de la Frontera a kláštor La Rábida. V časti mesta zvanej "Contado" sú zase krásne stavby barokovej architektúry. Jedným z vrcholov mesta v kultúrnom kalendári je púť El Rocio, ktorá bola vyhlásená za miesto medzinárodného turistického záujmu.

Trajektový terminál sa nachádza vo vonkajšej časti prístavu a je prístupný bezplatnými autobusovými transfermi, ktoré prevážajú cestujúcich z prístavu do centra mesta Huelva a naopak.