COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Huelva - Las Palmas je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Huelva do Las Palmas

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Španielsko do Gran Canaria.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Huelva - Las Palmas

    • 1 Sailing Weekly 33 hr
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 32 hr 31 min
    • Get price

Trajekty z Huelva do Las Palmas

Trajektová trasa Huelva Las Palmas spája Španielsko s Gran Canaria a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Naviera Armas sa plaví 1 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 33 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Fred Olsen Express sa plavia 2 krát za týždeň, plavba trvá od 32 hodín 31 minút.

Celkovo je tu 3 plavieb týždeň na trase z Huelva Las Palmas medzi Španielsko a Gran Canaria. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Huelva

Huelva je hlavným mestom provincie Huelva v autonómnej oblasti Andalúzia v juhozápadnej časti Španielska. Toto prístavné mesto leží v Cádizskom zálive, kam ústia rieky Odiel a River Tinto. História mesta siaha až do roku 3000 pred naším letopočtom. Bolo tu nájdené množstvo rímskych artefaktov a kedysi sa tu nachádzala aj rímska mincovňa.

Návštevníci mesta majú možnosť prezrieť si miesta, ktoré majú súvislosť s Krištofom Kolombom - Moguer, Palos de la Frontera a kláštor La Rábida. V časti mesta zvanej "Contado" sú zase krásne stavby barokovej architektúry. Jedným z vrcholov mesta v kultúrnom kalendári je púť El Rocio, ktorá bola vyhlásená za miesto medzinárodného turistického záujmu.

Trajektový terminál sa nachádza vo vonkajšej časti prístavu a je prístupný bezplatnými autobusovými transfermi, ktoré prevážajú cestujúcich z prístavu do centra mesta Huelva a naopak.