Trajekty z Karlovassi do Mykonos

Trajektová trasa Karlovassi Mykonos spája Samos s Kykladské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti SeaJets sa plaví 2 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 4 hodín 20 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Hellenic Seaways sa plavia 5 krát za týždeň, plavba trvá od 3 hod 20 min.

Celkovo je tu 7 plavieb týždeň na trase z Karlovassi Mykonos medzi Samos a Kykladské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Karlovassi - Mykonos

Priemerné ceny pre Karlovassi Mykonos

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Karlovassi Mykonos je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Karlovassi

Karlovassi je grécke mesto na ostrove Samos, ktoré leží v severnej oblasti Egejského mora. Mesto sa nachádza v severnej časti ostrova a ma dlhú históriu ako významné stredisko obchodu a kultúry. Bolo dobre známe pre svoje garbiarne a výrobu tabaku až do začiatku 20. storočia. Garbiarske múzeum v meste zobrazuje dlhú históriu mesta, ktorá siaha až do staroveku. Návštevníci uvidia v múzeu nástroje a metódy na spracovanie kože, ako aj to, kde boli na ostrove umiestnené garbiarne v priebehu 20. storočia. Turisti, ktorí majú záujem o architektúru v meste nájdu neoklasicistické kaštiele, ktoré možno vidieť spolu s pozostatkami veľkých kamenných tovární na pobreží "Ormos".

Z prístavu v meste premávajú trajekty na iné ostrovy, a tiež na grécku pevninu. Destinácie zahŕňajú Pireus, Chios, Fournoi, Agios Kirikos, Evdilos, Syros a Kavalu.