COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kos - Turgutreis je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Dodekanézy do Turecko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Kos - Turgutreis

    • 7 plavby týždenne 30 min
    • Zistiť cenu
    • 7 plavby týždenne 30 min
    • Zistiť cenu

Trajekty z Kos do Turgutreis

Trajektová trasa Kos Turgutreis spája Dodekanézy s Turecko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Bodrum Express sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Dentur Avrasya sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 30 minút.

Celkovo je tu 14 plavieb týždeň na trase z Kos Turgutreis medzi Dodekanézy a Turecko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Kos

Kos je grécky ostrov patriaci do skupiny Dodekanézskych ostrovov, ležiaci asi 4 km od pobrežného mesta Bodrum v Turecku. Ostrov je asi 40 km dlhý a 8 km široký s množstvom miest a obcí. Hlavné mesto a prístav je tiež nazývaný Kos. Ďalšie dediny na ostrove sú Kefalos, Tingaki, Kardamena, Mastihari, Antimachia, Marmari a Pyli. Nájdete tu množstvo reštaurácií, barov a klubov, čo robí z ostrova obľúbenú turistickú destináciu. Pre tých, ktorí radi nakupujú, je tu všetko od keramiky cez kožušiny, topánky, knihy, až po oblečenie, šperky a kožené výrobky. Medzi najobľúbenejšie turistické atrakcie na ostrove patria aj malé obchodíky, ktoré ponúkajú ručne vyrobený tovar, ako sú keramika a výšivky spolu s tradičnými miestnymi produkty, ako je med, bylinky, víno, cukrovinky a korenie.

Z ostrova premávajú trajekty do prístavu Pireus, na Dodekanézy, ostrovy v severovýchodnom Egejskom mori a do Turecka. Plavby konvenčným trajektom môžu trvať až 13 hodín, v závislosti od množstva zastávok. Plavby vysokorýchlostnou loďou môžu trvať 5 až 8 hodín.