COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kume Line

Kume Linka je japonská trajektová spoločnosť so sídlom v meste Naha, v južnej časti prefektúry Okinawa, ktorej trajekty sa plavia na ostrovy Kumejima a Tonaki na západnom pobreží.

Spoločnosť bola založená Seijim Toubarom v roku 1950. Má takmer sedemdesiat rokov skúseností v sektore námornej dopravy, čo sedem rokov od založenia preniesla aj do sektoru osobnej dopravy a stala sa jedným z najprestížnejších trajektových prevádzkovateľov v Okinawe.

Kume Line má flotilu, ktorá pozostáva iba z dvoch lodí, avšak tie majú vyhovujúci harmonogram. Obe spájajú pevninu prefektúry s dvoma zo svojich najpopulárnejších a najkrajších ostrovov. Väčšia a rýchlejšia loď sa volá Ryukyu, má nosnosť 350 cestujúcich a maximálnu rýchlosť 19 uzlov, zatiaľ čo New Kume Shima prepraví 337 ľudí, s rýchlosťou 16 uzlov. Obe lode sa môžu pochváliť lepším interiérom než väčšina plavidiel v regióne a moderným zariadením, luxusnými sedadlami a veľkými priestormi určenými na oddych.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Kume Line, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Kume Line. Ak je to možné, taktiež porovnáme Kume Line s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Kume Line

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Kume Line