Kume Line
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Kume Line

Kume Linka je japonská trajektová spoločnosť so sídlom v meste Naha, v južnej časti prefektúry Okinawa, ktorej trajekty sa plavia na ostrovy Kumejima a Tonaki na západnom pobreží.

Spoločnosť bola založená Seijim Toubarom v roku 1950. Má takmer sedemdesiat rokov skúseností v sektore námornej dopravy, čo sedem rokov od založenia preniesla aj do sektoru osobnej dopravy a stala sa jedným z najprestížnejších trajektových prevádzkovateľov v Okinawe.

Kume Line má flotilu, ktorá pozostáva iba z dvoch lodí, avšak tie majú vyhovujúci harmonogram. Obe spájajú pevninu prefektúry s dvoma zo svojich najpopulárnejších a najkrajších ostrovov. Väčšia a rýchlejšia loď sa volá Ryukyu, má nosnosť 350 cestujúcich a maximálnu rýchlosť 19 uzlov, zatiaľ čo New Kume Shima prepraví 337 ľudí, s rýchlosťou 16 uzlov. Obe lode sa môžu pochváliť lepším interiérom než väčšina plavidiel v regióne a moderným zariadením, luxusnými sedadlami a veľkými priestormi určenými na oddych.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Kume Line, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Kume Line. Ak je to možné, taktiež porovnáme Kume Line s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Kume Line routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.