Trajekty z Kyllini do Zakynthos

Trajektová trasa Kyllini Zakynthos spája Grécko s Zante a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Kefalonian Lines sa plaví 3 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 1 hodina zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Ionian Group sa plavia 7 krát za deň, plavba trvá od 1 hod 15 min.

Celkovo je tu 10 plavieb deň na trase z Kyllini Zakynthos medzi Grécko a Zante. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Kyllini - Zakynthos

Priemerné ceny pre Kyllini Zakynthos

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Kyllini Zakynthos je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Kyllini

Kyllini je grécke prístavné mesto patriace do oblasti Kastro-Kyllini. Leží na pobreží Iónskeho mora, 11 km západne od mesta Andravida, 28 km severne od Zakynthosu a 39 km severozápadne od Pyrgosu. Mesto má krásne pláže, so zlatistým pieskom, ktoré sa nachádzajú v oblasti okolo Fournia Beach. Turisti tiež obľubujú prírodné kúpele Kyllini. Jednou z turistických atrakcií v meste je hrad Chlemoutsi, ktorý má tvar šesťuholníka a vo vnútri nádvorie. Mesto je vzdialené asi 40 minút jazdy autom od starovekej Olympie.

Z prístavu je niekoľko trajektových spojení na Zakynthos, Kefalóniu, Argostoli, Poros, Ithaku a Sami.