Trajekty z Kyllini do Zakynthos

Linka Kyllini Zakynthos spája Grécko s Zante. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Levante Ferries. Plavba sa uskutočňuje 49 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 1 hodina 15 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Kyllini Zakynthos sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Kyllini - Zakynthos

Priemerné ceny pre Kyllini Zakynthos

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Kyllini Zakynthos je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Kyllini

Kyllini je grécke prístavné mesto patriace do oblasti Kastro-Kyllini. Leží na pobreží Iónskeho mora, 11 km západne od mesta Andravida, 28 km severne od Zakynthosu a 39 km severozápadne od Pyrgosu. Mesto má krásne pláže, so zlatistým pieskom, ktoré sa nachádzajú v oblasti okolo Fournia Beach. Turisti tiež obľubujú prírodné kúpele Kyllini. Jednou z turistických atrakcií v meste je hrad Chlemoutsi, ktorý má tvar šesťuholníka a vo vnútri nádvorie. Mesto je vzdialené asi 40 minút jazdy autom od starovekej Olympie.

Z prístavu je niekoľko trajektových spojení na Zakynthos, Kefalóniu, Argostoli, Poros, Ithaku a Sami.