Levante Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Levante Ferries

Levante Ferries je jedným z popredných trajektových prepravcov. Ponúka pravidelné plavby na linkách zo Zakynthosu, Kefalónie a Ithaky do destinácií ako sú Kyllini a Patra.

Spoločnosť Levante Ferries, založená v roku 2015, bola vytvorená zlúčením spoločností Levante, Ionissos a Zante Ferries. Kombináciou ich bohatých vedomostí a skúseností sa im podarilo spoločne vytvoriť jednu z najväčších spoločností v gréckom trajektovom odvetví.

Fior Di Levante, jedna zo štyroch lodí vo flotile, získala v medzinárodnej súťaži Shippax Awards v roku 2015 ocenenie „najkrajší trajekt na svete.“ Okrem toho, že trajekt bol navrhnutý s tou najmodernejšou bezpečnostnou technológiou, aká je momentálne k dispozícii, je schopný naraz prepraviť viac než tisíc pasažierov a tristo vozidiel.

Ľoď Mare di Levante je populárna medzi cestujúcimi vďaka priestranným a luxusným kajutám. Rovnako ako všetky ostatné lode spoločnosti Levante Ferries je plne klimatizovaná a k dispozícii sú tu televízie a komfortné salóniky s Wi-Fi.

Trajekt Speedrunner III ponúka najrýchlejšie plavby, pričom je schopný sa plaviť maximálnou rýchlosťou 38 uzlov. Andreas Kalvos má veľkú vonkajšiu terasu, ktorá umožňuje cestujúcim vychutnať si nádherný výhľad na Stredozemné more.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Levante Ferries, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Levante Ferries. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Levante Ferries s inými trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.