COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Lineas Maritimas Romero

Lineas Marítimas Romero prepravuje po celý rok cestujúcich medzi Kanárskymi ostrovmi Lanzarote, Fuerteventura a La Graciosa.

Spoločnosť Lineas Marítimas Romero prevádzkuje jedinú pravidelnú osobnú linku medzi ostrovmi Lanzarote (prístav Orzola) a La Graciosa (prístav Caleta del Sebo) už viac ako 40 rokov. Má k dispozícii veľkú flotilu lodí, ktoré sú všetky perfektne vybavené na plavby pomedzi ostrovy.

Plavba medzi prístavmi Orzola a La Graciosa trvá 25 minút a lose premávajú viackrát za deň s častejšími odchodmi počas letnej turistickej sezóny. Plavba medzi Playa Blanca (Lanzarote) a Corralejo (Fuerteventura) trvá asi 45 minút a trajekty tiež premávajú každý deň. Väčšie lode môže prepraviť až 250 cestujúcich a na ich palube máte k dispozícii hudbu a bar s nádherným výhľadom, kde si môžete vychutnať váš drink. Okrem toho, že si môžete počas vašej cesty užívať úžasný výhľad na more, niektoré lode majú dokonca aj sklenené dno, čo znamená, že si môžete obzrieť aj podmorský svet.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Lineas Maritimas Romero, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Lineas Maritimas Romero. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Lineas Maritimas Romero s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Lineas Maritimas Romero