Trajekty z Corralejo do Playa Blanca

Trasa trajektu z Corralejo Playa Blanca spája Fuerteventura s Lanzarote a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Naviera Armas prevádzkuje svoje plavby 4 krát deň, Fred Olsen Express 6 krát deň & Trajekt spoločnosti Lineas Maritimas Romero je k dispozícii 4 krát deň.

Celkovo je v ponuke 14 plavby deň na trase z Corralejo Playa Blanca medzi Fuerteventura a Lanzarote, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Corralejo - Playa Blanca

Priemerné ceny pre Corralejo Playa Blanca

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Corralejo Playa Blanca je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Corralejo

Corralejo je mesto nachádzajúce sa v severnej časti ostrova Fuerteventura, s výhľadom na malý ostrovček Lobos. Toto prímorské letovisko má veľkosť okolo 3 km štvorcových, čo z neho robí celkom veľký rezort. Napriek tomu sa mestečku podarilo zachovať si svoj pôvab rybárskej dediny. V centre mesta je promenáda pozdĺž nábrežia, ktorá je lemovaná barmi, kaviarňami a reštauráciami.

Väčšina návštevníkov mesta mieri na pláže a majú si z čoho vyberať - k dispozícii majú približne 11 km pláží, ktoré začínajú hneď za mestom. Voda je krištáľovo čistá s hlbokým odtieňom modrej.

V prístave je možné vybrať si z množstva výletných plavieb, v ponuke je napríklad plavba na lodi so skleneným dnom, rybolov na otvorenom mori alebo jazda na vodných skútroch. Trajekty z prístavu smerujú na Lanzarote. Prístav má dve pokladne a kaviareň.