COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Liverpool Birkenhead - Belfast je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Liverpool Birkenhead do Belfast

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Anglicko do Severné Írsko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Liverpool Birkenhead - Belfast

    • 16 Sailings Weekly 8 hr
    • Get price

Trajekty z Liverpool Birkenhead do Belfast

Linka Liverpool Birkenhead Belfast spája Anglicko s Severné Írsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Stena Line. Plavba sa uskutočňuje 16 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 8 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Liverpool Birkenhead Belfast sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Liverpool Birkenhead

Birkenhead patrí do rozsiahleho systému liverpoolskych dokov prevádzkovaných spoločnosťou Mersey Docks and Harbour Company. Spoločnosť Stena Line prevádzkuje z terminálu trajektov s názvom Twelve Quays, odkiaľ sa plavia trajekty určené pre osobnú a nákladnú prepravu, obľúbenú trasu z Liverpoolu Birkenhead do Belfastu v Severnom Írsku, z ktorej sa taktiež plavia trajekty do mesta Douglas na ostrove Man, ktoré prevádzkuje spoločnosť Steam Packet.

Birkenhead je mesto na polostrove Wirral v regióne Wirral v Merseyside na severozápade Anglicka. Mesto leží na západnom brehu rieky Mersey, priamo oproti mestu Liverpool. História mesta, ktoré je významným námorným prístavom, je úzko spätá so stavbou lodí.

Návštevníci mesta tu nájdu jeden z prvých parkov financovaných z verejných zdrojov vo Veľkej Británii. V roku 1843 bol navrhnutý sirom Josephom Paxtonom. K zaujímavým historickým pamiatkam mesta patrí veterný mlyn Bidston, ktorý sa nachádza na kopci za mestom, ďalej vodná veža a záhrady Flaybrick, ako aj kostol sv. Jakuba či katolícky kostol St.Werburgh's.