Trajekty z Mali Lošinj do Cesenatico

Linka Mali Lošinj Cesenatico spája Chorvátsko s Taliansko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Gomo Viaggi. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 4 hodín 45 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Mali Lošinj Cesenatico sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Mali Lošinj - Cesenatico

  • Gomo Viaggi
    • 2 plavby týždenne 4 hod 45 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Mali Lošinj Cesenatico

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zaplatené našimi zákazníkmi na tejto trase. Ceny sú za osobu.

Sprievodca prístavom Mali Lošinj

Prístavné mesto Mali Lošinj sa nachádza v prímorsko-gorskokotarskej župe na juhovýchodnom pobreží ostrova Lošinj v západnej časti Chorvátska. Vďaka svojmu teplému podnebiu, novým hotelom, letoviskám a krásnym plážam je mesto a jeho okolie obľúbeným cieľom turistov. Nájdete tu domy bývalých námorných kapitánov z 19.storočia, ktoré lemujú nábrežie. Napriek veľkému množstvu turistov sa mestu podarilo udržať si svoje čaro a atmosféru. Hotely sú umiestnené prevažne mimo mesta. Tento región začal nadobúdať na popularite v 19. storočí, keď si tu zbohatlíci z Viedne a Budapešti začali stavať vily a luxusné hotely. Niektoré z týchto budov tu ešte stoja, ale väčšina z nich bola prerobená na moderné budovy. Tie sú obklopené množstvom borovicových lesov, ktoré lemujú krásne zátoky a pláže v oblasti.

Z prístavu Mali Lošinj plávajú trajekty do rôznych destinácií v Chorvátsku a Taliansku, vrátane Benátok.