Gomo Viaggi
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Gomo Viaggi

GoMo Viaggi je talianska trajektová spoločnosť so sídlom v Pesare a s pobočkou v meste Cesenatico, na východnom pobreží Talianska, ktorej trajekty sa plavia cez Jadranské more na niekoľko chorvátskych ostrovov a do pár pobrežných miest.

GoMo Viaggi prepája so svojimi rýchlymi katamaránmi obe krajiny za menej než tri hodiny. Plavby sú časté, ponúkajú nádherný výhľad a jednu z najrýchlejších trajektových prepráv v regióne. Spoločnosť bola založená v roku 2003, pričom jej pôvodnou víziou bolo poskytovať miestnym obyvatelia ľahko prístupné dovolenky na oboch stranách Jadranu. GoMo Viaggi odvtedy zdvojnásobil svoje destinácie a v súčasnosti to zahŕňa Cesenatico v Taliansku a Rovinj, Mali Lošinj a Rab v Chorvátsku.

Rovinj, rybársky prístav na istrijskom polostrove, sa pýši kaplnkou na kopci a úžasným centrom mesta, zatiaľ čo pobrežné ostrovy a súostrovia sú známe tým, že sú husto osídlené domami s terakotovými strechami a krásnymi dláždenými ulicami. Chorvátsko stále dýcha stredovekými dejinami. Zároveň je lemované malebnými plážami, čo z krajiny robí poprednú prázdninovú destináciu v Európe.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Gomo Viaggi, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Gomo Viaggi. Ak je to možné, taktiež porovnáme Gomo Viaggi s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube Gomo Viaggi

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.