COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Gomo Viaggi

GoMo Viaggi je talianska trajektová spoločnosť so sídlom v Pesare a s pobočkou v meste Cesenatico, na východnom pobreží Talianska, ktorej trajekty sa plavia cez Jadranské more na niekoľko chorvátskych ostrovov a do pár pobrežných miest.

GoMo Viaggi prepája so svojimi rýchlymi katamaránmi obe krajiny za menej než tri hodiny. Plavby sú časté, ponúkajú nádherný výhľad a jednu z najrýchlejších trajektových prepráv v regióne. Spoločnosť bola založená v roku 2003, pričom jej pôvodnou víziou bolo poskytovať miestnym obyvatelia ľahko prístupné dovolenky na oboch stranách Jadranu. GoMo Viaggi odvtedy zdvojnásobil svoje destinácie a v súčasnosti to zahŕňa Cesenatico v Taliansku a Rovinj, Mali Lošinj a Rab v Chorvátsku.

Rovinj, rybársky prístav na istrijskom polostrove, sa pýši kaplnkou na kopci a úžasným centrom mesta, zatiaľ čo pobrežné ostrovy a súostrovia sú známe tým, že sú husto osídlené domami s terakotovými strechami a krásnymi dláždenými ulicami. Chorvátsko stále dýcha stredovekými dejinami. Zároveň je lemované malebnými plážami, čo z krajiny robí poprednú prázdninovú destináciu v Európe.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Gomo Viaggi, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Gomo Viaggi. Ak je to možné, taktiež porovnáme Gomo Viaggi s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube Gomo Viaggi

Všetky trasy Gomo Viaggi