COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mandarin Cruises

Mandarin Cruises je jedným z popredných prevádzkovateľov vysokorýchlostných trajektov vo Vietname. Spoločnosť ponúka medzinárodné linky medzi Phnompenhom v južnej Kambodži a Chau Doc vo Vietname, cez rieku Mekong.

Spoločnosť Mandarin Cruises, ktorá bola založená v roku 1999 pod názvom Tu Trang Travel, je v súčasnosti jednou z prvých možností pre cestujúcich, ktorí chcú prekročiť hranicu cez Mekong, dvanástu najdlhšiu rieku na svete, a siedmu v Ázii - má približne 4350 km.

Spoločnosť má okrem výborne vyškolených členov posádky k dispozícii vysokorýchlostné plavidlá, ktoré sú dlhé a majú efektívny dizajn. Plavidlá majú výkonné motory, poskytujú jedny z najrýchlejších plavieb v regióne a sú v typických farbách spoločnosti - v oranžovej a bielej. Najmenší trajekt má nosnosť 11 pasažierov, zatiaľ čo najväčší pojme až 45. Nájdete tu dve sekcie pre batožinu, toaletu a pohodlné sedadlá. Flotila tiež zahŕňa ďalšie dva motorové člny, oba s vonkajším posedením, ktoré ponúkajú ten najlepší výhľad.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Mandarin Cruises s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy Mandarin Cruises

Všetky trasy Mandarin Cruises