Mandarin Cruises
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Mandarin Cruises

Mandarin Cruises je jedným z popredných prevádzkovateľov vysokorýchlostných trajektov vo Vietname. Spoločnosť ponúka medzinárodné linky medzi Phnompenhom v južnej Kambodži a Chau Doc vo Vietname, cez rieku Mekong.

Spoločnosť Mandarin Cruises, ktorá bola založená v roku 1999 pod názvom Tu Trang Travel, je v súčasnosti jednou z prvých možností pre cestujúcich, ktorí chcú prekročiť hranicu cez Mekong, dvanástu najdlhšiu rieku na svete, a siedmu v Ázii - má približne 4350 km.

Spoločnosť má okrem výborne vyškolených členov posádky k dispozícii vysokorýchlostné plavidlá, ktoré sú dlhé a majú efektívny dizajn. Plavidlá majú výkonné motory, poskytujú jedny z najrýchlejších plavieb v regióne a sú v typických farbách spoločnosti - v oranžovej a bielej. Najmenší trajekt má nosnosť 11 pasažierov, zatiaľ čo najväčší pojme až 45. Nájdete tu dve sekcie pre batožinu, toaletu a pohodlné sedadlá. Flotila tiež zahŕňa ďalšie dva motorové člny, oba s vonkajším posedením, ktoré ponúkajú ten najlepší výhľad.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Mandarin Cruises s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.