Trajekty z Marseille do Porto Torres

Trajektová trasa Marseille Porto Torres spája Francúzsko s Sardínia a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Corsica Linea sa plaví 2 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 10 hodín 1 minúta zatiaľ čo Trajekty spoločnosti La Meridionale sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 17 hod 30 min.

Celkovo je tu 3 plavieb týždeň na trase z Marseille Porto Torres medzi Francúzsko a Sardínia. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Marseille do Porto Torres

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Francúzsko do Sardínia.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Marseille - Porto Torres

  • Corsica Linea
    • 2 plavby týždenne 10 hod 1 min
    • Zistiť cenu
  • La Meridionale
    • 1 plavba týždenne 17 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Marseille Porto Torres

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Marseille Porto Torres je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Marseille

Marseille je prístavné mesto na pobreží Stredozemného mora na juhu Francúzska. Je to druhé najväčšie mesto a najväčší obchodný prístav Francúzska. Od starého prístavu až po časť Reformes Quarter sa ťahá hlavná dopravná tepna mesta. Pri vchode do starého prístavu sú dve veľké pevnosti, Fort Saint Nicolas na juhu a Fort Saint Jean na severe. Frioulské súostrovie je skupina 4 ostrovov v Stredozemnom mori, pri francúzskom pobreží. Na jednom z ostrovov je pevnosť Chateau d'If, ktorá sa preslávila románom Alexandra Dumasa Gróf Monte Cristo. Centrum mesta má množstvo uličiek, pričom najpozoruhodnejšími sú Rue St Ferreol, Cours Julien v blízkosti konzervatória, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves (mimo starého prístavu) a oblasť okolo Hotel de Ville.

Linky z Marseille prevádzkujú štyri trajektové spoločnosti, ktoré ponúkajú pravidelnú dopravu na Korziku, Sardíniu, do Alžírska a Tuniska. K dispozícii sú štyri samostatné terminály a všetky sú na juhu - "Gares Maritimes Sud". Národné terminály 1 a 2 slúžia tým, ktorí cestujú na Korziku a Sardíniu, zatiaľ čo medzinárodné terminály 3 a 4 slúžia cestujúcim do Alžírska a Tuniska.