Trajekty z Methana do Pireus

Linka Methana Pireus spája Grécko s Atény. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Saronic Ferries. Plavba sa uskutočňuje 13 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 2 hodín 5 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Methana Pireus sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Methana - Pireus

  • Saronic Ferries
    • 13 plavby týždenne 2 hod 5 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Methana Pireus

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Methana Pireus je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Methana

Methana je grécke mesto sa nachádza na sopečnom polostrove pripojené k Peloponézu, veľký polostrove a regiónu na juhu Grécka polostrove je väčšinou skladá z hôr, ktoré bežia pozdĺž centrálnej časti polostrova s ​​malým hrebeňom na severe , Existujú tiež oblasti otvorených pastvinách a puzdrom na polostrove spolu s asi 32 sopiek. Obzvlášť náročná, ale obohacujúca skúsenosť, že niektorí návštevníci rozhodnú podniknúť je vyliezť na najväčší kráter. Výstup začína v Kameni Hore a sleduje trasu na stúpanie, ktoré trvá asi 25 minút na hrane krátera. Akonáhle je možné chodiť na teraz svieti na červeno lávové prúdy a zažiť pohľady na svet skladá z divokých čiernej, červenej a zelenej útesy a ostrých priepastí. Pre spríjemnenie zážitku, návštevníci by mali preskúmať jeden z vulkanických mestských pláží, ako Nissaki Ayion Anaryiron, Limnionas a Vathy.

Tam sú pravidelné trajektové linky z Methana do prístavu Pireus s dobou prechodu asi 2 hodiny. K dispozícii sú aj trajektové linky k Poros, Aegina, Hydra, Spetses a Hermionou spolu s krídlových služieb Poros, Hydra, Spetses, Hermionu, Porto Heli, Tolo, Nafplio a Monemvasia.