Saronic Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Saronic Ferries

Spoločnosť Saronic Ferries prepája súostrovie s rovnakým názvom ležiace hneď vedľa regiónu Peloponézy v južnom Grécku a vedľa prístavu Pireus (v blízkosti Atén) a ponúka plavby na ostrovy Aegina, Agistri, Methana a Poros.

Flotila spoločnosti Saronic Ferries sa skladá zo štyroch veľkých lodí s názvom Phivos, Achaeos, Apollon Hellas a Poseidon Hellas. Kedže ostrovy sú mimoriadne obľubené na krátke či celodenné výlety, každý trajekt má kapacitu pre viac ako tisíc cestujúcich a sto vozidiel, čo znamená, že trajekty spoločnosti Saronic Ferries majú všetko, čo potrebujete pre pohodlnú plavbu cez Sarónsky záliv.

Trajekt Phivos prešiel v roku 2005 kompletnou rekonštrukciou a teraz sa môže pochváliť piatimi samostatnými salónikmi, tromi barmi a množstvom otvoreného palubného priestoru s nádherným výhľadom na Stredozemné more. Achaeos je najmodernejšia loď z celej flotily. Bola postavená v roku 2007 a ponúka širokú škálu hi-tech vybavenia a luxusne zariadených interiérov. Apollon a Poseidon Hellas majú najväčšiu kapacitu pre cestujúcich a množstvo miesta na sedenie na vonkajšej palube.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Saronic Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Saronic Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Saronic Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Saronic Ferries

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.