COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Saronic Ferries

Spoločnosť Saronic Ferries prepája súostrovie s rovnakým názvom ležiace hneď vedľa regiónu Peloponézy v južnom Grécku a vedľa prístavu Pireus (v blízkosti Atén) a ponúka plavby na ostrovy Aegina, Agistri, Methana a Poros.

Flotila spoločnosti Saronic Ferries sa skladá zo štyroch veľkých lodí s názvom Phivos, Achaeos, Apollon Hellas a Poseidon Hellas. Kedže ostrovy sú mimoriadne obľubené na krátke či celodenné výlety, každý trajekt má kapacitu pre viac ako tisíc cestujúcich a sto vozidiel, čo znamená, že trajekty spoločnosti Saronic Ferries majú všetko, čo potrebujete pre pohodlnú plavbu cez Sarónsky záliv.

Trajekt Phivos prešiel v roku 2005 kompletnou rekonštrukciou a teraz sa môže pochváliť piatimi samostatnými salónikmi, tromi barmi a množstvom otvoreného palubného priestoru s nádherným výhľadom na Stredozemné more. Achaeos je najmodernejšia loď z celej flotily. Bola postavená v roku 2007 a ponúka širokú škálu hi-tech vybavenia a luxusne zariadených interiérov. Apollon a Poseidon Hellas majú najväčšiu kapacitu pre cestujúcich a množstvo miesta na sedenie na vonkajšej palube.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Saronic Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Saronic Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Saronic Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Saronic Ferries