Trajekty z Mykonos do Ios

Trasa trajektu z Mykonos Ios spája Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Minoan Lines prevádzkuje svoje plavby 1 krát týždeň, SeaJets 7 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Golden Star Ferries je k dispozícii 14 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 22 plavby týždeň na trase z Mykonos Ios medzi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Mykonos - Ios

Priemerné ceny pre Mykonos Ios

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Mykonos Ios je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Mykonos

Mykonos je ostrov patriaci do skupiny Kykladských ostrovov. Leží medzi ostrovmi Tinos, Paros a Naxos. Hlavné mesto ostrova nesie rovnaký názov Mykonos (alebo ako ho nazývajú miestni - Chora), má typicky Cycladic architektúry na displeji s jeho bielymi domčekmi s maľovanými modrými oknami, krivolakými uličkami a okruhliakové-ukameňovaný chodníkov a malé biele kaplnka s Sky Blue kopulami , Mnoho návštevníkov si vybrať, aby jednoducho vziať na prechádzku Chora, starého prístavu, Little Venice a zámku, aby sa v kúzlo mesta. Ostrov má vo všeobecnosti rušný nočný život a niekedy je označovaný ako "grécka Ibiza", a to v dôsledku svojho letného klubovej scény, ktorá je lákadlom pre tisícky turistov ročne.

Ostrov má dva porty. Starý Mykonos prístav je miesto, kde trajekty dorazí a New Port of Tourlos je miesto, kde prevažne výletné lode doku. Trajektové linky z Mykonos odchod do Pireus a Rafina na gréckej pevnine a na ďalšie ostrovy v Kyklád, Dodecanese ostrovov a na Kréte. Konvenčné a rýchlobežné prevoz pracujú do az ostrova.