COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

SeaJets

Seajets je grécka spoločnosť prevádzkujúca trajektové plavby z Pirea v rámci mestskej oblasti Atén na Krétu a Kykladské ostrovy.

Seajets prevádzkuje pravidelné plavby so svojou flotilou 11 vysokorýchlostných lodí, čo je najväčšia sieť v Egejskom mori, ktorá spája 17 prístavov s celkovou kapacitou pre viac ako 8 500 pasažierov a 1 450 vozidiel. Flotila Seajets, ktorá pozostáva predovšetkým z katamaranov najvyššej kvality, obsahuje aj štýlový jednotrupový Tera Jet, najväčší z flotily, a Paros Jet dosahujúci rýchlosti 45 a 37 uzlov. Najväčší katamaran spoločnosti, Champion Jet 1, dokáže pri preprave až 1 000 pasažierov a 200 vozidiel plávať impozantnou rýchlosťou 40 uzlov.

Spoločnosť Seajets dôsledne ponúka všetkým cestujúcim spoľahlivú, konzistentnú a bezpečnú námornú dopravu už od svojho založenia v roku 1989. Tým, že sa rozhodli využívať iba vysokorýchlostné trajekty a viac ako 140 trajektových spojení z Pirea, Rafiny a Kréty na ostrovy Kyklady, ponúkajú najrýchlejšiu a najpohodlnejšiu službu dostupnú v regióne.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti SeaJets, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s SeaJets. Ak je to možné, taktiež porovnáme SeaJets s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy SeaJets

Alternatívne spoločnosti a trasy