SeaJets
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

SeaJets

Seajets je grécka spoločnosť prevádzkujúca trajektové plavby z Pirea v rámci mestskej oblasti Atén na Krétu a Kykladské ostrovy.

Seajets prevádzkuje pravidelné plavby so svojou flotilou 11 vysokorýchlostných lodí, čo je najväčšia sieť v Egejskom mori, ktorá spája 17 prístavov s celkovou kapacitou pre viac ako 8 500 pasažierov a 1 450 vozidiel. Flotila Seajets, ktorá pozostáva predovšetkým z katamaranov najvyššej kvality, obsahuje aj štýlový jednotrupový Tera Jet, najväčší z flotily, a Paros Jet dosahujúci rýchlosti 45 a 37 uzlov. Najväčší katamaran spoločnosti, Champion Jet 1, dokáže pri preprave až 1 000 pasažierov a 200 vozidiel plávať impozantnou rýchlosťou 40 uzlov.

Spoločnosť Seajets dôsledne ponúka všetkým cestujúcim spoľahlivú, konzistentnú a bezpečnú námornú dopravu už od svojho založenia v roku 1989. Tým, že sa rozhodli využívať iba vysokorýchlostné trajekty a viac ako 140 trajektových spojení z Pirea, Rafiny a Kréty na ostrovy Kyklady, ponúkajú najrýchlejšiu a najpohodlnejšiu službu dostupnú v regióne.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti SeaJets, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s SeaJets. Ak je to možné, taktiež porovnáme SeaJets s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy SeaJets