COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Nador - Sete je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Nador do Sete

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Maroko do Francúzsko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Nador - Sete

    • 2 Sailings Weekly 38 hr 15 min
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 38 hr
    • Get price

Trajekty z Nador do Sete

Trajektová trasa Nador Sete spája Maroko s Francúzsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Grandi Navi Veloci sa plaví 2 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 38 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Balearia sa plavia 2 krát za týždeň, plavba trvá od 38 hodín.

Celkovo je tu 4 plavieb týždeň na trase z Nador Sete medzi Maroko a Francúzsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Nador

Nador je mesto v severovýchodnej časti Maroka na pobreží Stredozemného mora. Je to tiež prístav v lagúne Bhar Amezzyan, ktorý urobil z neho dôležité obchodné centrum pre ryby, ovocie a dobytka. Zhruba 10 km na severne od Nadoru je španielske mesto Melilla. Mesto bolo v priebe svojej histórie ovládané radom rôznych civilizácií. Mesto je veril k boli založení berberského civilizácie a potom sa rozhodol, Féničanmi, Rimanmi a Arabmi. Meno mesta je veril pochádzať z názvu "Má Nador", čo je malá osada v blízkosti lagúny. Mesto je obľúbeným miestom stretávania pre krajanské Maročanov, ktorí idú do mesta, aby splnili svoje príbuzných a je preto dôležitým zdrojom príjmov pre mesto. Mesto nemá veľa pamiatok hodných osobitného zreteľa, nie sú dosť malé prístavy alebo pláž vedľajšej reštaurácií, ale to je stále obľúbenou destináciou pre turistov, ktorí navštívia Nador, aby sa vo svojej tradičnej Riffian atmosfére.

Trajektové linky z Nadoru premávajú do Almérie a Motrilu v Španielsku a do Sete vo Francúzsku.