COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Naviera Nortour

Navier Nortour prevádzkuje lokálnu trajektovú prepravu spájajúcu ostrovy Lobos a Fuerteventura na Kanárskych ostrovoch.

Plavba na ostrov Lobos, ktorý sa nachádza iba dva kilometre severne od ostrova Fuerteventura, trvá len pätnásť minút a z prístavu Corralejo premávajú trajekty celoročne a takmer každý deň.

Plavby sú zabezpečené loďou Barco Majorero, ktorá môže prepraviť až 150 cestujúcich a je vybavená skleneným dnom, ktoré ponúka skvelý výhľad na podmorský svet počas cesty. Ostrov Lobos je veľmi populárnou lokalitou na potápanie. V jeho krištáľovo čistej vode budete mať pocit, že ste v Karibiku a nie iba niekoľko míľ od Fuerteventury!

Na celodenný výlet sa môžete vydať na vrchol sopky, odkiaľ máte nádherný výhľad na okolie. Na ostrove je aj reštaurácia, takže si môžete urobiť aj malú prestávku a občerstviť sa po Vašej jazde.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Naviera Nortour s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy Naviera Nortour

Všetky trasy Naviera Nortour