COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Naxos - Andros je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Prevádzkovatelia trajektov na trase Naxos - Andros

    • 6 Sailings Weekly 3 hr 40 min
    • Get price
    • 14 Sailings Weekly 3 hr 5 min
    • Get price

Trajekty z Naxos do Andros

Trajektová trasa Naxos Andros spája Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Golden Star Ferries sa plaví 6 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 40 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti SeaJets sa plavia 14 krát za týždeň, plavba trvá od 3 hodín 5 minút.

Celkovo je tu 20 plavieb týždeň na trase z Naxos Andros medzi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Naxos

Grécky ostrov Naxos je súčasťou Kykladských ostrovov, ktoré ležia v Egejskom mori. Naxos City, alebo Chora, je hlavné a najväčšie mesto ostrova, ktoré bolo vybudované v štýle amfiteátra na západnom pobreží ostrova. Mesto je tiež domovom jedného z najväčších prístavov v Egejskom mori. Je obľúbenou turistickou destináciou a turistom je tu k dispozícii veľa barov, reštaurácií a kaviarní. Po príchode na Naxos môžete po hrádzi prejsť na ostrovček Palatia, kde sa týči symbol ostrova - Portara, kamenná brána dávno zaniknutého starovekého chrámu. Pohľad na ňu je najkrajší pri západe slnka.

Ostrov je tiež známy produkciou zemiakov, vínom, likérom Kitron a obľúbeným syrom Graviera. Po celom ostrove je mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú miestne produkty a to pre množstvo turistov, ktorí ostrov navštívia.

Z prístavu na ostrove sa plavia trajekty do Pireusu (Atény) a na iné ostrovy v oblasti Kyklád.