COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Naxos - Fournoi je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Kykladské ostrovy do Egejské ostrovy.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Naxos - Fournoi

Trajekty z Naxos do Fournoi

Nájdite si ceny na trajekt Naxos - Fournoi, pozrite si palubné poriadky a akčné ponuky na [--Website--], porovnajte si ich s ďalšími plavbami z [--CountryFrom- -] alebo do Egejské ostrovy, a ušetrite na nákladoch za lístok.

Použite nášho sprievodcu trajektom Naxos - Fournoi a zistíte všetko, čo potrebujete vedieť pre rezervácie trajektu do Egejské ostrovy, vrátane lodných spoločností na linke [--PortFrom- -] - Fournoi, a tiež alternatívne možnosti pre Vašu cestu, ak je to možné.

Zvoľte Naxos - Fournoi alebo alternatívnu trasu do Egejské ostrovy z nášho "Vyhľadávač cien" a hneď zistíte, aké ľahké je rezervovať si trajekt.

Sprievodca prístavom Naxos

Grécky ostrov Naxos je súčasťou Kykladských ostrovov, ktoré ležia v Egejskom mori. Naxos City, alebo Chora, je hlavné a najväčšie mesto ostrova, ktoré bolo vybudované v štýle amfiteátra na západnom pobreží ostrova. Mesto je tiež domovom jedného z najväčších prístavov v Egejskom mori. Je obľúbenou turistickou destináciou a turistom je tu k dispozícii veľa barov, reštaurácií a kaviarní. Po príchode na Naxos môžete po hrádzi prejsť na ostrovček Palatia, kde sa týči symbol ostrova - Portara, kamenná brána dávno zaniknutého starovekého chrámu. Pohľad na ňu je najkrajší pri západe slnka.

Ostrov je tiež známy produkciou zemiakov, vínom, likérom Kitron a obľúbeným syrom Graviera. Po celom ostrove je mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú miestne produkty a to pre množstvo turistov, ktorí ostrov navštívia.

Z prístavu na ostrove sa plavia trajekty do Pireusu (Atény) a na iné ostrovy v oblasti Kyklád.