COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do ostrov Nacula

Nacula je tretí najväčší a najsevernejší ostrov v skupine Yasawa, ktorý leží pozdĺž severozápadného pobrežia Fidži.

Je to jeden z pokojnejších ostrovov súostrovia, ktorý ponúka pokojné pláže, luxusné kúpele a nájdete tu iba štyri dediny: Nacula, Malakati, Naisisili a Navotua.

Ostrov taktiež ponúka jedny z najlepších možností na šnorchlovanie a potápanie na Fidži, najmä v Long Beach, kde sú jeho tyrkysové vody plné morských korytnačiek a farebného morského života. Môžete sa zúčastniť potápačských kurzov pre začiatočníkov alebo ísť na výlet loďou na niektoré z potápačských lokalít pre pokročilejších, ktoré zahŕňajú podvodné jaskyne.

Po odpočinku pri mori môžete ísť preskúmať vnútrozemie. Je tu krásny, kopcovitý terén s pôsobivou sieťou turistických trás. Na ceste môžete dokonca naraziť na priateľských miestnych obyvateľov. Niektoré z kopcov pozdĺž turistických chodníkov dosahujú viac než dvesto metrov a ponúkajú vznešené výhľad na útesy a zátoky, takže si určite so sebou zoberte fotoaparát.

Skvelý spôsob, ako zakončiť deň v Nacule je ochutnať lahodné kokosové kari z hrúza. Je to zvláštne vyzerajúca obojživelné ryba, ktorá žije v prílivových prúdov.

Nacula má tri trajektové terminály: Blue Lagoon Beach Resort, prístav Nabu a Safe Landing Resort, všetky na juhu ostrova.

Na ostrov sa plavia trajekty každý deň z Denarau (pevnina Fidži), s priemernou dobou plavby štyri a pol hodiny.

Populárni prevádzkovatelia trajektov

    • 7 plavby týždenne 4 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Na palube trajektov

Zistite, ako to vyzerá na palube trajektu ešte pred Vašou cestou

Informácie o lodi, videá & recenzie

Trasy a prístavy v ostrov Nacula