South Sea Cruises
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

South Sea Cruises

South Sea Cruises poskytuje rýchle transfery medzi hlavným ostrovom Fidži (Viti Levu) a súostrovím Mamanuca pre tých, ktorí sa zdržiavajú na ostrovoch.

S bohatými skúsenosťami je spoločnosť South Sea Cruises a jej sesterská spoločnosť Awesome Adventures Fiji riadená skupinou Marine Management, ktorá tiež prevádzkuje mimoriadne populárne austrálske spoločnosti Cruise Whitsundays a Awesome Whitsundays.

South Sea Cruises sa plaví denne a počas celého roku z prístavu Denarau Marina, vzdialeného menej než desať kilometrov od mesta Nadi, ktoré je hlavnou zastávkou pre medzinárodných cestovateľov. Spoločnosť Vás na svojich moderných lodiach prepraví na malebné ostrovy v súostroví Mamanuca, ktoré sú roztrúsené v kryštaľovo čistých vodách južného Pacifiku, len kúsok od pobrežia Denarau.

Na palube moderných katamaránov, ktoré sú účelovo zostrojené na plavbu pomedzi ostrovmi, nájdete niekoľko salónikov s miestami na sedenie, vonkajšie paluby s krásnym výhľadom a plne licencovaný bar, čo znamená, že Vaša dovolenka sa môžu začať už vstupom na palubu. Na palube lodí South Sea Vám tiež bude poskytnutý výklad o krásnej prírodnej scenérii, čo ešte viac spríjemní Vašu cestu.

South Sea Cruises tiež na požiadanie poskytuje bezplatný transfer cestujúcich z letiska Nadi do terminálu v prístave Denarau Marina, rovnako ako do hotelov v Nadi a Denarau.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti South Sea Cruises, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s South Sea Cruises na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť South Sea Cruises s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.