COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

South Sea Cruises

South Sea Cruises poskytuje rýchle transfery medzi hlavným ostrovom Fidži (Viti Levu) a súostrovím Mamanuca pre tých, ktorí sa zdržiavajú na ostrovoch.

S bohatými skúsenosťami je spoločnosť South Sea Cruises a jej sesterská spoločnosť Awesome Adventures Fiji riadená skupinou Marine Management, ktorá tiež prevádzkuje mimoriadne populárne austrálske spoločnosti Cruise Whitsundays a Awesome Whitsundays.

South Sea Cruises sa plaví denne a počas celého roku z prístavu Denarau Marina, vzdialeného menej než desať kilometrov od mesta Nadi, ktoré je hlavnou zastávkou pre medzinárodných cestovateľov. Spoločnosť Vás na svojich moderných lodiach prepraví na malebné ostrovy v súostroví Mamanuca, ktoré sú roztrúsené v kryštaľovo čistých vodách južného Pacifiku, len kúsok od pobrežia Denarau.

Na palube moderných katamaránov, ktoré sú účelovo zostrojené na plavbu pomedzi ostrovmi, nájdete niekoľko salónikov s miestami na sedenie, vonkajšie paluby s krásnym výhľadom a plne licencovaný bar, čo znamená, že Vaša dovolenka sa môžu začať už vstupom na palubu. Na palube lodí South Sea Vám tiež bude poskytnutý výklad o krásnej prírodnej scenérii, čo ešte viac spríjemní Vašu cestu.

South Sea Cruises tiež na požiadanie poskytuje bezplatný transfer cestujúcich z letiska Nadi do terminálu v prístave Denarau Marina, rovnako ako do hotelov v Nadi a Denarau.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti South Sea Cruises, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s South Sea Cruises na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť South Sea Cruises s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy South Sea Cruises

Alternatívne spoločnosti a trasy