Pentland Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Pentland Ferries

Pentland Ferries ponúka plavbu zo Škótska na Orknejské ostrovy, cez prieliv Pentland Firth, ktorý oddeľuje súostrovie Orkneje od škótskej pevniny.

Spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2001 rodinou Banks, poskytuje cenovo dostupné, spoľahlivé služby, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, pričom využíva iba 26% pohonných hmôt a 33% CO2 v porovnaní s inými trajektovými spoločnosťami v tomto regióne, čo robí z Pentland Ferries prinajmenšom trikrát ekologickejšiu firmu. Toto bolo umožnené zavedením nového katamaránu Pentalina v roku 2007, čo skrátilo dobu plavby zhruba o hodinu, zlepšilo bezpečnostné opatrenia a rozšírilo kapacitu na viac než tristo cestujúcich a tridsať vozidiel.

Pentalina Vás prevedie chránenou oblasťou Pentland Firth o polovicu rýchejšie(medzi Bay Gilla a Margaret’s Hope) a zaistí Vám hladký priebeh plavby - vďaka absencii veľkých vĺn, ktoré sa normálne vyskytujú v týchto vodách. V druhej polovici plavby sa dostanete do krásnej zátoky Scapa Flow, kde si z otvorenej paluby môžete prehliadnuť niektoré z nádhernych druhov miestnej divokej zveri vrátane kosatiek, aliek a tuleňov.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Pentland Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.