Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3604 trasách a z 720 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Škótsko

Škótsko zaberá severnú tretinu Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a zdieľa hranice s Anglickom na juhu a so Severným Írskom na juhozápade.

V Škótsku nájdete stovky ostrovov a množstvo súostroví, pričom všetky sú veľkosťou odlišné. Najznámajší je asi ostrov Isle of Skye, ktorý je súčasťou Hebríd pozdĺž západného pobrežia, rovnako ako Orknejské ostrovy a o niečo viac vzdialené Šetlandské ostrovy. a týchto ostrovoch, najmä západnej ostrovčeky, kde sa škótskou whisky vyrobenú; je to jeden z národa je najlepšie exportu, s niektorými päťsto miliónov fliaš vyrobených ročne.

Škótsko sa môže pochváliť mix veľkolepé a strhujúcom krajiny; Je to krajina slávnych, zametacie vysočiny sa lesknúce jazerami na severozápade, obývané bohatú a pestrú divokej zveri, prilákanie vysokých počtov milovníkov vtáctva z celého sveta.

Má kvitnúce umenia a kultúry scéna, ktorá je najvýraznejší v Glasgow, a nespočet hradov, z ktorých najznámejší je kultový kopci pevnosť v hlavnom meste Edinburghu. Predpokladá sa tam bol raz viac ako tri tisícky hradov v Škótsku.

Dostať trajektom do Škótska zo Severného Írska je jednoduchý, s možnosťou výberu z konvenčných a vysokorýchlostných odchodov vás dovezú na juhozápade Škótska. Trajekty sú moderné, dobre vybavené lode a poskytujú krátku a časté celoročné spojenia cez Írske more.

Hoci priamy trajektu cestujúci odkaz do Škótska od kontinentálnej Európy už nie je v prevádzke, cestná sieť UK poskytuje dobrý prístup do všetkých oblastí Škótska. Takže ak ste na cestách z kontinentu: ísť cez Anglicku je rozumnou alternatívou, prednostne pláva do prístavu v severovýchodnom Anglicku, aby sa minimalizovalo dobu jazdy. Port of Newcastle je asi dve a pol hodiny z Edinburghu autom, zatiaľ čo Hull je zhruba štyri hodiny od škótskych hraníc.

Škótsko tiež poskytuje bránu trajektom medzi Spojeným kráľovstvom a početných škótskych ostrovov, skvelé, ak hľadáte pre postupné pripájanie, alebo aj v prípade, že ste mieri späť na pevninu.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • P&O Irish Sea
    • Zistiť cenu
  • Stena Line
    • Zistiť cenu
  • Pentland Ferries
    • Zistiť cenu

Trasy a prístavy v Škótsko