Perhentian Boat Services
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Perhentian Boat Services

Perhentian Boat Services je malajzijský prevádzkovateľ trajektov, ktorý poskytuje pravidelné dopravné služby z Kuala Besut na ostrov Perhentian. Slovo "Perhentian" znamená v malajčine "miesto zastávky" a odkazuje na ostrovy Bangkok a Malajzia, ktoré tradične slúžili ako miesto prechodu pre obchodníkov.

Túto trasu si môžete rezervovať 7 dní v týždni v rámci služby Perhentian Boat Services od marca do októbra. Trajekty zvyčajne premávajú medzi 8:00 a 16:00 so spiatočnými plavbami z ostrova Perhentian. Cesta trvá približne 45 minút v závislosti od poveternostných podmienok.

Cestujúci by mali prísť aspoň 30 minút pred plánovaným odchodom, aby mali čas na odbavenie. Prostredníctvom služby Direct Ferries si môžete pozrieť cestovné poriadky pre plavby loďou cez Perhentian, vykonať rezerváciu trajektu na Perhentian alebo vyhľadať lístok na trajekt či ceny online.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Perhentian Boat Services s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Perhentian Boat Services s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Perhentian Boat Services routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.