Perhentian Sunny Travel
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Perhentian Sunny Travel

Spoločnosť Perhentian Sunny Travel pokrýva ostrovy okolo Malajzie, konkrétne na jej východnom pobreží a poskytuje turistom, miestnym či batôžkárom spoľahlivé a cenovo dostupné služby. Väčšina zákazníkov využíva naše služby, pretože ponúkame rýchle a jednoduché plavby, ktoré umožňujú cestovateľom nekomplikovaný pohyb medzi jednotlivými ostrovmi.

Trajektové trasy spoločnosti Perhentian Sunny Travel sa bežne zameriavajú na batôžkárov a cestovateľov s obmedzeným rozpočtom a ponúkajú im veľmi lacné a prijateľné služby. Jedna z najobľúbenejších trás je medzi ostrovmi Perhentian Besar a Perhentian Kecil, ktoré sú zároveň hlavnými ostrovmi súostrovia Perhentian. Výhľady z lode sú skutočne idylické a na trasách zameraných na exkurzie vám takisto poskytneme výbavu na šnorchlovanie a potápanie.

Naša spoločnosť zvyčajne využíva iba jedno plavidlo – rýchlostný čln, ktorý sa pohybuje rýchlym a stabilným tempom. Prevažná väčšina plavieb je pomerne krátka, zvyčajne okolo 35-40 minút, takže zariadenia na palube sú pomerne jednoduché, avšak sedadlá sú pohodlné a naskytá sa z nich ohromný výhľad na okolité more a krajinu. Zamestnanci v prístave sú veľmi priateľskí a prívetiví a radi pomôžu všetkým zmäteným či strateným cestujúcim počas ich plavby. Počas plavby sa neváhajte obrátiť na personál s akýmikoľvek otázkami.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Perhentian Sunny Travel, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Perhentian Sunny Travel. Ak je to možné, taktiež porovnáme Perhentian Sunny Travel s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Perhentian Sunny Travel routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.