COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Perhentian Sunny Travel

Spoločnosť Perhentian Sunny Travel pokrýva ostrovy okolo Malajzie, konkrétne na jej východnom pobreží a poskytuje turistom, miestnym či batôžkárom spoľahlivé a cenovo dostupné služby. Väčšina zákazníkov využíva naše služby, pretože ponúkame rýchle a jednoduché plavby, ktoré umožňujú cestovateľom nekomplikovaný pohyb medzi jednotlivými ostrovmi.

Trajektové trasy spoločnosti Perhentian Sunny Travel sa bežne zameriavajú na batôžkárov a cestovateľov s obmedzeným rozpočtom a ponúkajú im veľmi lacné a prijateľné služby. Jedna z najobľúbenejších trás je medzi ostrovmi Perhentian Besar a Perhentian Kecil, ktoré sú zároveň hlavnými ostrovmi súostrovia Perhentian. Výhľady z lode sú skutočne idylické a na trasách zameraných na exkurzie vám takisto poskytneme výbavu na šnorchlovanie a potápanie.

Naša spoločnosť zvyčajne využíva iba jedno plavidlo – rýchlostný čln, ktorý sa pohybuje rýchlym a stabilným tempom. Prevažná väčšina plavieb je pomerne krátka, zvyčajne okolo 35-40 minút, takže zariadenia na palube sú pomerne jednoduché, avšak sedadlá sú pohodlné a naskytá sa z nich ohromný výhľad na okolité more a krajinu. Zamestnanci v prístave sú veľmi priateľskí a prívetiví a radi pomôžu všetkým zmäteným či strateným cestujúcim počas ich plavby. Počas plavby sa neváhajte obrátiť na personál s akýmikoľvek otázkami.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Perhentian Sunny Travel, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Perhentian Sunny Travel. Ak je to možné, taktiež porovnáme Perhentian Sunny Travel s alternatívnymi trajektovými operátormi.