COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Piombino - Cavo je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Piombino do Cavo

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Elba.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Piombino - Cavo

    • 4 Sailings Daily 30 min
    • Get price
    • 5 Sailings Daily 15 min
    • Get price

Trajekty z Piombino do Cavo

Trajektová trasa Piombino Cavo spája Taliansko s Elba a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Moby Lines sa plaví 4 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Toremar sa plavia 5 krát za deň, plavba trvá od 15 minút.

Celkovo je tu 63 plavieb týždeň na trase z Piombino Cavo medzi Taliansko a Elba. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Piombino

Talianske mesto Piombino sa nachádza v provincii Livorno v Toskánsku. Leží na hranici medzi Tyrhénskym a Ligúrskym morom, pred ostrovom Elba a na severnej strane regiónu Maremma. História mesta siaha do čias, keď bolo etruským prístavom, a neskôr sa stalo dôležitým prístavom v stredovekej republike Pisa. Skvelý čas na návštevu sa naskytá v auguste, keď je podujatie s názvom Agosto con Gusto v plnom prúde. Je to významný veľtrh potravín a vín, ktorý oslavuje gastronómiu a kulinárske tradície mesta Piombino. Medzi ďalšie atrakcie pre návštevníkov mesta patrí Múzeum citadely a mesta, kde je možné sa dozvedieť viac o etruskej a rímskej minulosti. Aktívnejší návštevníci môžu využiť množstvo turistických a cyklistických trás pozdĺž pobrežia, ktoré vedú cez stredomorské kroviny smerom k modernému prístavu Salivoli.

Z prístavu Piombino trajekty plávajú priamo na ostrovy toskánskeho súostrovia (ostrov Elba sa nachádza len 10 km od pobrežia), ako aj na Sardíniu a na Korziku.