Trajekty z Piombino do Cavo

Trajektová trasa Piombino Cavo spája Taliansko s Elba a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Moby Lines sa plaví 5 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Toremar sa plavia 5 krát za deň, plavba trvá od 15 min.

Celkovo je tu 10 plavieb deň na trase z Piombino Cavo medzi Taliansko a Elba. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Piombino - Cavo

Priemerné ceny pre Piombino Cavo

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Piombino Cavo je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Piombino

Talianske mesto Piombino sa nachádza v provincii Livorno v Toskánsku. Leží na hranici medzi Tyrhénskym a Ligúrskym morom, pred ostrovom Elba a na severnej strane regiónu Maremma. História mesta siaha do čias, keď bolo etruským prístavom, a neskôr sa stalo dôležitým prístavom v stredovekej republike Pisa. Skvelý čas na návštevu sa naskytá v auguste, keď je podujatie s názvom Agosto con Gusto v plnom prúde. Je to významný veľtrh potravín a vín, ktorý oslavuje gastronómiu a kulinárske tradície mesta Piombino. Medzi ďalšie atrakcie pre návštevníkov mesta patrí Múzeum citadely a mesta, kde je možné sa dozvedieť viac o etruskej a rímskej minulosti. Aktívnejší návštevníci môžu využiť množstvo turistických a cyklistických trás pozdĺž pobrežia, ktoré vedú cez stredomorské kroviny smerom k modernému prístavu Salivoli.

Z prístavu Piombino trajekty plávajú priamo na ostrovy toskánskeho súostrovia (ostrov Elba sa nachádza len 10 km od pobrežia), ako aj na Sardíniu a na Korziku.