COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Pireus - Agistri je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Atény do Sarónske ostrovy.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Pireus - Agistri

    • 4 Sailings Daily 1 hour 35 min
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 55 min
    • Get price

Trajekty z Pireus do Agistri

Trajektová trasa Pireus Agistri spája Atény s Sarónske ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Saronic Ferries sa plaví 4 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 1 hodina 35 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Aegean Flying Dolphins sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 55 minút.

Celkovo je tu 29 plavieb týždeň na trase z Pireus Agistri medzi Atény a Sarónske ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Agistri

Agistri je grécky ostrov, ktorý sa nachádza v blízkosti ostrova Egina, v Sarónskom zálive, a ktorý je vzdialený len 55 minút plavby trajektom z prístavu Pireus. Ostrov je pokrytý množstvom stromov a rastlín, pričom niektoré borovice sa až "dotýkajú" jeho čistých vôd.
Štyri ostrovné rezorty - Megalochori, Skala, Limenaria a Metochi - sú ideálnou destináciou pre skvelú dovolenku. Ak sa rozhodnete preskúmať ostrov, nájdete tu množstvo pokojných oblastí, borovicové lesy či piesočnaté pláže s priezračne čistou vodou. Ostrov tiež ponúka rušný nočný život pre tých návštevníkov, ktorí majú radi bary a nočné kluby.

Konvenčné trajekty, rovnako ako plavidlá typu Flying Dolphins sa plavia na ostrov Agistri z gréckeho prístavu Pireus (brána číslo 8). Plavba trvá len 10 minút. K dispozícii sú aj lode Agistri Express a malé "vodné taxíky".