Trajekty z Pireus do Agistri

Trajektová trasa Pireus Agistri spája Atény s Sarónske ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Saronic Ferries sa plaví 3 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 1 hodina 40 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Aegean Flying Dolphins sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 55 min.

Celkovo je tu 22 plavieb týždeň na trase z Pireus Agistri medzi Atény a Sarónske ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Pireus - Agistri

Priemerné ceny pre Pireus Agistri

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Pireus Agistri je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Agistri

Agistri je grécky ostrov, ktorý sa nachádza v blízkosti ostrova Egina, v Sarónskom zálive, a ktorý je vzdialený len 55 minút plavby trajektom z prístavu Pireus. Ostrov je pokrytý množstvom stromov a rastlín, pričom niektoré borovice sa až "dotýkajú" jeho čistých vôd.
Štyri ostrovné rezorty - Megalochori, Skala, Limenaria a Metochi - sú ideálnou destináciou pre skvelú dovolenku. Ak sa rozhodnete preskúmať ostrov, nájdete tu množstvo pokojných oblastí, borovicové lesy či piesočnaté pláže s priezračne čistou vodou. Ostrov tiež ponúka rušný nočný život pre tých návštevníkov, ktorí majú radi bary a nočné kluby.

Konvenčné trajekty, rovnako ako plavidlá typu Flying Dolphins sa plavia na ostrov Agistri z gréckeho prístavu Pireus (brána číslo 8). Plavba trvá len 10 minút. K dispozícii sú aj lode Agistri Express a malé "vodné taxíky".