COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ponza - Ventotene je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Prevádzkovatelia trajektov na trase Ponza - Ventotene

    • 5 Sailings Weekly 50 min
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 45 min
    • Get price

Trajekty z Ponza do Ventotene

Trajektová trasa Ponza Ventotene spája Pontinské ostrovy s Pontinské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti SNAV sa plaví 5 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 50 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti NLG sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 45 minút.

Celkovo je tu 6 plavieb týždeň na trase z Ponza Ventotene medzi Pontinské ostrovy a Pontinské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Ponza

Ponza je taliansky ostrov nachádzajúci sa približne 35 km južne od mysu Circeo v Tyrhénskom mori, pričom je najväčší z celého Pontínskeho súostrovia. Ostrov je považovaný za lacnejšiu alternatívu v porovnaní s ostrovom Capri, a je často navštevovaný bohatými celebritami, ktoré si nepotrpia na vyslovený luxus. Ponza Porto je hlavným mestom ostrova a v jeho centre je prístav. Oblasť Le Forna leží na severe.

Ostrov je obklopený krištáľovo čistou vodou, čo je ideálne pre návštevníkov, ktorí chcú relaxovať na plážach a kúpať sa v mori. Nájdete tu veľa kvalitných reštaurácií, rovnako ako niekoľko nočných barov a klubov. Najväčším lákadlom ostrova je jeho krásna príroda a atmosféra, kedže tu nenájdete veľa turistických atrakcií alebo pamiatok.

Trajektové linky z Ponzi sa plavia do prístavov Neapol, Terracina, Formia a Anzio. Premávajú odtiaľto tiež krídlové lode na Anziu a Formiu, pričom doba plavby je 75 minút.