Trajekty z Portsmouth do Bilbao

Linka Portsmouth Bilbao spája Anglicko s Španielsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Brittany Ferries. Plavba sa uskutočňuje 3 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 24 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Portsmouth Bilbao sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Portsmouth - Bilbao

Priemerné ceny pre Portsmouth Bilbao

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Portsmouth Bilbao je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Portsmouth

Anglické mesto Portsmouth sa nachádza na južnom pobreží Anglicka, v grófstve Hampshire. Je to jediné ostrovné mesto vo Veľkej Británii. Leží asi 100 km juhozápadne od Londýna a 30 km východne od Southamptonu. Dlhá história mesta je neoddeliteľne spojená s morom. Mesto je sídlom najstaršieho suchého doku na svete, ktorý je stále v prevádzke a kotvili tu slávne lode ako HMS Victory (vlajková loď admirála Lorda Nelsono), Mary Rose a Warrior. Mesto je tiež pechota Royal Marine komanda a námornú základňu.

Prístav je jedným z najlepšie pripojených prístavov vo Veľkej Británii, ktoré slúžia deväť rôznych destinácií. Na juh od námornej základni, nájdete na Isle of Wight Ferry Terminal (Ryde) cestujúcich. Ferry Terminal Continental je podávané trajektovej dopravy do Le Havre vo Francúzsku a Bilbau v Španielsku. K dispozícii sú aj denné prechody do Cherbourg, Caen a Saint-Malo vo Francúzsku, St Helier v Jersey, St Peter Port Guernsey a na Ryde na Isle of Wight.