Riga
Štokholm
Trajekty do Švédsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Riga do Štokholm

Linka Riga Štokholm spája Lotyšsko s Švédsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Tallink Silja Line. Plavba sa uskutočňuje 4 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 18 hodín 15 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Riga Štokholm sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Alternatívy trajektov z Riga do Štokholm

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Lotyšsko do Švédsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Riga do Štokholm?

Čas prepravy trajektom z Riga do Štokholm je približne 18h 15m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Riga a Štokholm?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Riga do Štokholm a toto je
  • Tallink Silja

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Riga do Štokholm?

Rezervujte si trajekty z Riga do Štokholm prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Sprievodca prístavom Riga

Riga je hlavné a najväčšie mesto Lotyšska. Leží pri ústí rieky Daugava. História mesta sa datuje späť do roku 1201. Riga bolo zapísaná do zoznamu svetového dedičstva UNESCO pre svoju secesnú architektúru a tiež na jeho 19. storočia architektúry s drevom. Obľúbenou atrakciou v meste je katedrála Dome, ktorý je známy po celom svete pre svoje akustiku a obrie organ. Jeden z koncertov organovej hudby sa pravidelne konajú v katedrále je rozhodne stojí za návštevu. Existuje aj množstvo hudobných festivalov v meste, v lete s opera, jazz a rock všetky zastúpené. Mesto má tiež mnoho zaujímavých múzeí, výstavy a umelecké galérie pre návštevníkov preskúmať. Riga je tiež jeden z lotyšských najväčších centier pre cestovný ruch, z časti pretože jeho kultúrnych a historických ponuky, ale aj preto, že má výbornú leteck, cestnú, železničnú a námornú dopravu.

Obchodný prístav v Rige je srdcom mesta. Mnoho z hotelov, reštaurácií a veľvyslanectiev je vzdialených 5 minút chôdze od starého mesta v oblasti Vecriga. Osobné služby poskytované z prístavu odjazd do Stockholmu vo Švédsku, s časom prechod asi 17 hodín a Lubeck v Nemecku, s časom plavby 31 hodín.


Sprievodca prístavom Štokholm

Štokholm je hlavné mesto Švédska a pozostáva zo série ostrovov nachádzajúcich sa na východnom pobreží Švédska a je všeobecne považovaný za jedno z najkrajších miest na svete. V meste sa môžete pokochať mnohými malebnými scénami a jeho panoráma sa odráža vo vodách jazera Malaren. V lete si mesto užíva pulzujúce modré nebo, kým v zime je mesto často pokryté snehom a trblietajúcimi sa krásnymi svetlami.

Neobyčajne moderné mesto je známe svojim dizajnom, módou a živým nočným životom, ale svoje korene si uchováva v štvrti Starého Mesta, známej aj ako Gamla Stan, kde sa môžete ľahko stratiť v histórii. Mestská spleť dláždených ulíc sa sústreďuje okolo Stortorgetu – Veľkého námestia –kým juh mesta a ostrov Sodermalm ponúkajú bohémsku atmosféru s mnohými galériami a historickými rezidenciami a krásnym nábrežím.

Z prístavu mesta odchádzajú trajekty do destinácií vo Fínsku, Rusku a Pobaltských štátov.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.