COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rio Marina - Pianosa je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Elba do ostrov Pianosa.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Rio Marina - Pianosa

    • 1 Sailing Weekly 1 hour 50 min
    • Get price

Trajekty z Rio Marina do Pianosa

Linka Rio Marina Pianosa spája Elba s ostrov Pianosa. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Toremar. Plavba sa uskutočňuje 1 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 1 hodina 50 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Rio Marina Pianosa sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Rio Marina

Obec Rio Marina sa nachádza na talianskom ostrove Elba, v provincii Livorno v toskánskom regióne Talianska. Oblasť bola prvýkrát obývaná v 15. storočí, hoci mesto skutočne nezačalo rásť až do 18. storočia po poklese pirátskej aktivity v oblasti. Samotné mesto leží v malej zátoke na východnej strane Elby a je obklopené kopcami s červenou zemou kvôli oxidu železitému, ktorý sa tu v minulosti ťažil. Dnes je mesto turistickým strediskom, ktoré má povesť miesta so skvelou starostlivosťou o hostí. Kostol San Rocco je obľúbenou atrakciou mesta, ako aj veža v prístave, ktorú dal vybudovať Giacomo V. Appiano v roku 1534. Veža má osemhrannú základňu a slúžila ako vyhliadková a obranná stavba. Na ostrove sa nachádza aj banícky Park minerálov.

Trajekty z mestského prístavu premávajú do miest Pianosa a Piombino.