Sassnitz
Trelleborg
Trajekty do Švédsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Sassnitz do Trelleborg

Linka Sassnitz Trelleborg spája Nemecko s Švédsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, FRS Baltic. Plavba sa uskutočňuje 14 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 2 hodín 25 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Sassnitz Trelleborg sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Alternatívy trajektov z Sassnitz do Trelleborg

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Nemecko do Švédsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Sassnitz do Trelleborg?

Čas prepravy trajektom z Sassnitz do Trelleborg je približne 2h 25m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Sassnitz a Trelleborg?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Sassnitz do Trelleborg a toto je
  • FRS Baltic

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Sassnitz do Trelleborg?

Rezervujte si trajekty z Sassnitz do Trelleborg prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Sprievodca prístavom Sassnitz

Sassnitz je populárne prístavné mesto a pobrežný rezort na polostrove Jasmund v Nemecku. Je tiež vstupnou bránou do Národného parku Jasmund, ktorý je najmenším národným parkom v celom Nemecku. Tento park má jedinečné kriedové skaly, ktoré sa stali inšpiráciou pre niekoľko umelcov. Jedným z nich bol Caspar David Friedrich. Centrom parku je od roku 2004 vrch s názvom Königstuhl. Na mieste sa nachádzajú dve výstavy, ktoré dávajú návštevníkom nahliadnuť do sveta prírody, kriedy, Baltského mora a bukových lesov parku. Bodom záujmu je tiež Múzeum rybolovu a prístavu, ktoré sprevádza históriou rybolovu na Rujane a podáva informácie o starom prístave mesta Sassnitz. Okrem výletných a rybárskych lodí v prístave si môžu návštevníci prehliadnuť aj britskú ponorku HMS Otus a pobrežnú nákladnú loď Annemarie, ktorá bola v roku 2007 zmenená na osobnú loď.

Vďaka dobrým spojeniam s vnútrozemím a geografickej blízkosti do Škandinávie, Ruska a Pobaltských štátov je prístav Sassnitz dôležitým centrom pre medzinárodnú osobnú a nákladnú dopravu.


Sprievodca prístavom Trelleborg

Trelleborg je najjužnejším mestom Švédska a jeho história siaha až do 13. storočia, keď dánska kráľovská rodina prezentovala mesto ako svadobný dar pre švédskeho princa Valdemara. Dáni si mesto neskôr nárokovali späť a vládli až do roku 1658, kedy bolo mesto navrátené švédskej vláde. Dnes mesto často navštevujú ľudia, ktorí cestujú medzi Švédskom a Nemeckom kvôli trajektom, ktoré odchádzajú z prístavu mesta do Rostocku, Sassnitzu, Lübecku- Travemünde. Tieto trajektové trasy boli uvedené v roku 1897 plavbou do Sassnitzu a trasa do Travemünde bola uvedená v roku 1962. Plavby do bývalého východonemeckého mesta Rostock začali prevádzku po páde Berlínskeho múru v roku 1989. Trajekty, ktoré prevádzkujú tieto trasy, prepravujú pasažierov aj autá spolu s ťažkými nákladnými vozidlami na ich bežných trasách po celej Európe. V roku 1917 prišiel Lenin trajektom zo Sassnitzu do Trelleborgu na ceste z exilu späť do Ruska, aby viedol revolúciu.


Sassnitz až Trelleborg Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 17/06/2024 a 23. 6. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
FRS Baltic 08:00 10:25 2 hodín 25 minút Mon, Pi, Sat, Sun
FRS Baltic 09:30 12:00 2 hodín 30 minút Út, St, Čt
FRS Baltic 14:55 17:20 2 hodín 25 minút Mon, Pi, Sat, Sun

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.