Sealink NZ
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Sealink NZ

Sealink NZ je spoločnosť, ktorá pôsobí v novozélandskom zálive Hauraki Gulf, a jej trajekty sa plavia na ostrovy Waiheke a Great Barrier Island, východne od Aucklandu, hlavného mesta Severného ostrova.

Spoločnosť bola pôvodne založená v roku 1960 ako rodinný podnik s názvom SubritzykyLine, ale v roku 2005 prešla zmenou vlastníctva a začala fungovať pod značkou Sealink. Ponúka množstvo plavieb na jedny najpopulárnejších pobrežných ostrovov Aucklandu, pričom každý deň prevádzkuje viac než 12 plavieb na ostrov Waiheke Island, a to predovšetkým so svojou vlajkovou loďou Seacat, a ako jediná má celoročnú prevádzku na ostrov Great Barrier Island.

Trajekt Seacat slúži na plavbu na ostrov Waiheke. Má k dispozícii najmodernejšiu bezpečnostnú technológiu a je potretý červenou farbou typickou pre Sealink. Ďalšie plavidlá vo flotile Sealink NZ sú Seabridge, Seamaster, Island Navigator, Clipper II, III, IV, V a Seaway, druhý najčastejšie využívaný trajekt spoločnosti. Každé plavidlo má k dispozícii EFTPOS zariadenia a plne licencované kaviarne, čo Vám umožní zakúpiť si na palube občerstvenie.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Sealink NZ s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Sealink NZ s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.