COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sealink NZ

Sealink NZ je spoločnosť, ktorá pôsobí v novozélandskom zálive Hauraki Gulf, a jej trajekty sa plavia na ostrovy Waiheke a Great Barrier Island, východne od Aucklandu, hlavného mesta Severného ostrova.

Spoločnosť bola pôvodne založená v roku 1960 ako rodinný podnik s názvom SubritzykyLine, ale v roku 2005 prešla zmenou vlastníctva a začala fungovať pod značkou Sealink. Ponúka množstvo plavieb na jedny najpopulárnejších pobrežných ostrovov Aucklandu, pričom každý deň prevádzkuje viac než 12 plavieb na ostrov Waiheke Island, a to predovšetkým so svojou vlajkovou loďou Seacat, a ako jediná má celoročnú prevádzku na ostrov Great Barrier Island.

Trajekt Seacat slúži na plavbu na ostrov Waiheke. Má k dispozícii najmodernejšiu bezpečnostnú technológiu a je potretý červenou farbou typickou pre Sealink. Ďalšie plavidlá vo flotile Sealink NZ sú Seabridge, Seamaster, Island Navigator, Clipper II, III, IV, V a Seaway, druhý najčastejšie využívaný trajekt spoločnosti. Každé plavidlo má k dispozícii EFTPOS zariadenia a plne licencované kaviarne, čo Vám umožní zakúpiť si na palube občerstvenie.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Sealink NZ s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Sealink NZ s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy Sealink NZ

Alternatívne spoločnosti a trasy