Sorrento
Amalfi
Trajekty do Taliansko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Sorrento do Amalfi

Trasa trajektu z Sorrento Amalfi spája Taliansko s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Seremar prevádzkuje svoje plavby 14 krát týždeň, NLG 6 krát deň, Alilauro Gruson 5 krát deň & Trajekt spoločnosti Alicost je k dispozícii 3 krát deň.

Celkovo je v ponuke 16 plavby deň na trase z Sorrento Amalfi medzi Taliansko a Taliansko, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Sorrento do Amalfi?

Čas prepravy trajektom z Sorrento do Amalfi je približne 1h 13m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Sorrento do Amalfi?

Cena trajektu z Sorrento do Amalfi sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Sorrento do Amalfi je 101 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Sorrento a Amalfi?

Existuje 4 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Sorrento do Amalfi. Toto je
  • Seremar
  • NLG
  • Alilauro Gruson
  • Alicost

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Sorrento do Amalfi?

Rezervujte si trajekty z Sorrento do Amalfi prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Aká je vzdialenosť z Sorrento do Amalfi?

Vzdialenosť medzi Sorrento a Amalfi je približne 13 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Sorrento

Sorrento je talianske mesto v regióne Kampánia pri pobreží Tyrhénskeho mora. Je z neho úžasný výhľad na mesto Neapol, sopku Vezuv či na ostrov Capri. Vzhľadom k tomu, že sa nachádza v blízkosti Neapola a Pompejí a na juhovýchodnom konci železničnej trate Circumvesuviana, Sorrento je veľmi populárnou turistickou destináciou. Mesto je tiež na Amalfi disku čo je 80 km úzka cesta, ktorá nasleduje pobrežie je vysoké skaly nad Tyrhénskeho mora medzi Sorrento a Amalfi. Okrem krásnych miest a dedín pozdĺž cesty, cesta sama o sebe je populárna turistická atrakcia v jeho vlastnej pravý, pretože sa nádherným výhľadom, ktoré majú byť mal.

Samotné mesto neponúka až tak veľa atrakcií, a je preto hlavne turisti využívajú ako základňu, z ktorej sa preskúmať okolie. Hoci sa 14. storočia Chiesa di San Francesco, s jeho kvetnatou ambitu, stojí za návštevu. K dispozícii je tiež malá záhrada vedľa kostola, ktorý má nádherný výhľad na Neapolský záliv a je vhodným miestom na zastavenie pre trochu kľudu a pohody. Južne od Corso Italia je stredoveká katedrála a ďalšie z histórie mesta môže byť videný v Museo Correale, v blízkosti stanice.

Z prístavu smerujú trajekty na Capri, do Neapolu a Castellammare di Stabia.


Sprievodca prístavom Amalfi

Amalfi je najväčším mestom na Amalfskom pobreží v provincii Solerno (Taliansko). Mesto leží v Salernskom zálive, na úpätí hory Monte Cerreto. Spolu s mnohými inými mestami pozdĺž pobrežia, ako sú Ravello a Positano, mesto Amalfi bolo zapísané do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Prvá zmienka o meste siaha až do 6. storočia našeho letopočtu a čoskoro nato sa mesto stalo dôležitou námornou mocnosťou pre obchodovanie s obilím od svojich susedov, otrokov z vnútrozemia, soľ zo Sardínie a dreva, výmenou za zlaté dináre razených v Egypte a Sýrii. Tento obchod bol vykonaný za účelom nákupu byzantského hodvábu, ktoré bol následne predaný na západe.

Mesto sa používa ako sa starať o svojich návštevníkov s niekoľkými bývalých kláštorov ktoré boli prerobené na hoteli. Luna Convento bola prerobená na začiatku 19. storočia a Cappuccini Convento v roku 1880. Slávni návštevníci Amalfi zahŕňajú skladateľa Richarda Wagnera a dramatika Henrika Ibsena, ktorí dokončili svoje diela a práve v Amalfi.

Sezónne krídlové trasy pripojiť letovísk na pobreží Sorrentino a Amalfi, ako aj Pozzuoli, Ischia, Procida, Neapol, Torre Annunziata (u Pompejí), Ercolano (pre Herculaneum), Capri, Salerno, Agropoli (u Paestum) a Palinuro na Cilento Pobrežie.


Sorrento až Amalfi Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 10/06/2024 a 16. 6. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
NLG 09:00 10:45 1 hodina 45 minút Každý deň
Alilauro Gruson 09:15 11:10 1 hodina 55 minút Každý deň
NLG 09:30 10:50 1 hodina 20 minút Každý deň
Alilauro Gruson 10:00 14:05 4 hodín 5 minút Každý deň
Seremar 10:10 11:50 1 hodina 40 minút Každý deň
Alilauro Gruson 10:30 11:40 1 hodina 10 minút Každý deň
NLG 11:00 12:05 1 hodina 5 minút Mon, Út, St, Čt, Pi, Sun
Alilauro Gruson 12:05 13:35 1 hodina 30 minút Každý deň
Seremar 12:05 13:45 1 hodina 40 minút Každý deň
NLG 12:25 13:45 1 hodina 20 minút Mon, Út, St, Čt, Pi, Sun
Alilauro Gruson 14:55 16:10 1 hodina 15 minút Každý deň
NLG 15:15 17:00 1 hodina 45 minút Každý deň
NLG 16:10 18:10 2 hodín Každý deň

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.