COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Split - Supetar je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Prevádzkovatelia trajektov na trase Split - Supetar

    • 2 plavby týždenne 30 min
    • Zistiť cenu

Trajekty z Split do Supetar

Linka Split Supetar spája Chorvátsko s Chorvátsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, G&V Line. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Split Supetar sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Split

Split je druhé najväčšie mesto v Chorvátsku. Nachádza sa v regióne Dalmácia na východnom pobreží Jadranského mora a rozkladá sa na celom centrálnom polostrove. Mesto je dôležitým dopravným uzlom, s mnohými spojeniami na ostrovy v Jadranskom mori a na Apeninskom polostrove. Je tiež populárnou turistickou destináciou. História mesta siaha do 4. storočia p.n.l., keď tu sídlila grécka kolónia Aspalathos. Moderný Split je živé mesto s mnohými turistickými pamiatkami vrátane pamiatok zapísaných do zoznamu svetového dedičstva UNESCO, ako napr. Diokleciánov palác, ktorý sa radí k najpôsobivejším rímskym pamiatkam na svete. V centre mesta, v krásnych starobylých uličkách, nájdete mnoho barov, reštaurácií, kaviarní a obchodov. Hory za mestom dotvárajú krásne zátišie Splitu a ostro kontrastujú s modrými vodami Jadranského mora.

Trajekty zo Splitu sa plavia do prístavov Ancona, Pescara, Rijeka, Korčula, Dubrovník a Mljet.